Tak jak przed rokiem młodzież z diecezji łowickiej będzie mogła 6 stycznia bawić się na Chrześcijańskim Balu Młodzieżowym. Obowiązują wcześniejsze zapisy, których termin został wydłużony do końca tego roku kalendarzowego.

Docelowymi adresatami jest młodzież w wieku od VII klasy podstawówki wzwyż. Impreza zostanie zorganizowana w Restauracji “Polonia w Zaciszu”, przewidziany jest DJ, fotobudka i inne zabawy, nie zabraknie jedzenia i bezalkoholowych napojów.

Wcześniej, przed zabawą, uczestnicy będą się modlić na mszy świętej w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu (na osiedlu Korabka).

– Do tej pory u mnie zapisało się około 50 osób, ale jeszcze spływają kolejne zgłoszenia – mówił nam ks. Jacek Zieliński, pomysłodawca i główny organizator przedsięwzięcia. – Przewidujemy imprezę na ok. 150 osób. Termin zgłoszeń początkowo miał mijać w wigilię, ale przedłużamy go do końca roku kalendarzowego.

Wpisowe (30 złotych) należy przesyłać na konto nr 19 1560 0013 2002 1251 8000 0001 z dopiskiem ,,C+B+M 2019 + Twoje imię i nazwisko”. Wpłata pieniędzy jest potwierdzeniem obecności na balu.

Komentowanie nie jest możliwe.