Mieszkańcy sołectwa Strugienice na własną rękę rozpoczęli poszukiwania świadków przykrego zdarzenia, które spotkało ich sąsiada. W środę 13 marca ok. godz. 12.30 ciągnik marki Fendt zepchnął z pobocza do rowu jego samochód Volkswagen Transporter T4, po czym odjechał.

Fot. Facebook Sołectwo Strugienice

– Kierowca to nasz mieszkaniec. Postawił auto pod domem sołtysa, bo zajęty był wjazd. Chciał opłacić składkę na spółkę wodną. W środku był dosłownie 10 minut – relacjonują nam mieszkańcy Strugienic. Gdy wyszedł, jego auto znajdowało się już w rowie.

„Ślady wskazują na to, że agregat zawadził lampę samochodu, pociągnął go, a następnie zepchnął do rowu przy kolejnej posesji” – napisali mieszkańcy Strugienic w poście na Facebook’u, w którym poszukują świadków zdarzenia, które spotkało ich sąsiada.

Informacje można zgłaszać do pani sołtys Marii Bończak.

Fot. Facebook Sołectwo Strugienice
Fot. Facebook Sołectwo Strugienice
Fot. Facebook Sołectwo Strugienice

12 komentarzy

 1. Dziewczyna ze wsi

  Sprawa jest absolutnie poważna, ale widzę, że dzieciom się nudzi, a komentarz zostawia się anonimowo, więc każdy odważny i chętnie się nabija. Podejrzewam, że większość Was ma wiejskie korzenie, a Łowicz to naprawdę małe miasto, więc gdzie tu powód do bycia lepszym?
  Jeśli nikt z Was nie ma nic konkretnego do powiedzenia odnośnie sprawy, po co się wypowiadacie? Jak chcecie zabłysnąć satyrą to sobie bloga załóżcie albo kanał na yt i tam się popisujcie

  • Jo sie nienabijom z nikogo ino prowde pisze że nic niewidziołym a że jakaś paniusia lowiczonka wielka wypisuje głupoty to już innainszość .

  • zynek tyż ze wsi

   Jo tyż ze wsi jestem i sie niewstdze ino chciołym powidziec że to Musioł być duży ciungnik bo moja 60dziesiuntka ni ma co nie dała by rady

 2. No żym nic niewidzioł siołym nawóz wtedy.