Do bardzo poważnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj, 17 stycznia, ok. godz. 1.40 na łuku drogi w Arkadii. Ciężarówka Volvo wjechała do rowu i zatrzymała się na drzewie.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 46-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, jadący ciężarówką Volvo, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wjechał do rowu i zatrzymał się na drzewie. Mężczyzna został wydobyty z kabiny przy pomocy sprzętu hydraulicznego i przetransportowany do szpitala w Skierniewicach, gdzie został hospitalizowany. 

Samochód ciężarowy wciąż leży w rowie w Arkadii, czeka na przyjazd lawety. Na miejscu pracują strażacy i policjanci. 

Fot. OSP Bednary

Aktualizacja:

Od godz. 13.00 powstały utrudnienia w ruchu, związane z przeładunkiem towaru. Od godz. 15.15 droga została zablokowana.

Objazd dla samochodów osobowych został wyznaczony drogami lokalnymi. Objazd dla samochodów ciężarowych: w kierunku Skierniewic – w Łowiczu DK92 do Sochaczewa, dalej DW705 do Skierniewic; w kierunku Łowicza – wjazd na A2 z DK70 na węźle Skierniewice, na węźle Łowicz wjazd na DW704 do DK14 do Łowicza.

Przewidywany czas utrudnień to nawet kilka godzin.

2 komentarze

  1. Przejeżdżałam tam rano, w okolicach godzinki 6. Służby ratunkowe zabezpieczały już miejsce zdarzenia – chwała Im za to. Jednak nasunęła mi się jedna myśl – wozy strażackie zajmowały jeden pas ruchu, przez co ruch powinien odbywać się wahadłowo – powinien ponieważ nikt nie kierował ruchem, próżno szukać jakiegoś Funkcjonariusza. No a w Polsce jak to w Polsce każdy kierowca pchał się żeby jak najszybciej przejechać nie patrząc na innych – o kolejną stłuczkę nie trudno :/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.