Samochód ciężarowy zjechał z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Wypadek wyglądał bardzo poważnie, jedna osoba potrzebowała pomocy.

fot. OSP Nieborów

Do wypadku ciągnika siodłowego Renault Magnum z naczepą typu chłodnia doszło w czwartek, 28 maja około godz. 22.15, na drodze krajowej nr 70 w Arkadii. Gdy strażacy dotarli na miejsce, ciężarówka znajdowała się w rowie. Podróżowały nią dwie osoby, kierujący i jego pasażerka, która nie ucierpiała.

Pomocy potrzebował kierujący, 34-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego. Strażacy pomogli mu opuścić kabinę i udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie został przekazany pod opiekę ratowników medycznych i przewieziony karetką do szpitala w Łowiczu. Rzecznik policji kom Urszula Szymczak poinformowała nas, że mężczyzna na własne żądanie opuścił szpital.

Jak ustaliliśmy, przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie kierowcy. – Ustalamy wszelkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia – mówi nam rzecznik policji w Łowiczu kom. Urszula Szymczak.

fot. OSP Nieborów

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.