Pełną pulę punktów zdobyli w meczu 4. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy podopieczni trenera Marcina Rychlewskiego. W sobotę, 7 września 2019 roku,  MUKS Pelikan-2006 Łowicz pokonał na wyjeździe KS Sport Perfect Łódź 2:1 (1:0).

Wprawdzie optycznie przewaga leżała po stronie biało-zielonych, ale nie było  pokonać Sport Perfect Łódź na ich własnym terenie. Tym bardziej mogą być z siebie zadowoleni zawodnicy Pelikana-2006. Z pierwszej połowy udało się wynieść jednego gola, którego zdobył w 17. minucie Jakub Rychlewski. Dobrze również spisała się obrona, dzięki czemu nie stracili bramki.

Po przerwie łowiczanie podwyższyli wynik na 2:0, ale już siedem minut później gospodarze wykorzystali okazję w zamieszaniu w polu karnym i zdobyli bramkę kontaktową. Nie udało się im jednak doprowadzić do remisu, na co ciężko pracowali biało-zieloni.

– To był ciężki mecz, ale przewaga była po naszej stronie. Często stwarzaliśmy sobie dobre sytuacje, które niestety kończyły się przed polem karnym przeciwnika. Sporo spalonych i niewykorzystanych okazji. Piękną bramkę z rzutu wolnego, z 30 metrów, w 17. minucie strzelił Kuba Rychlewski. Na drugie trafienie czekaliśmy do 51. minut. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym odnalazł się Adrian Krakowiak i posłał piłkę do bramki. Bramkę na 2:1 straciliśmy po zamieszaniu w naszym polu karnym. Ciężki, ale wygrany mecz i kolejne trzy punkty… – podsumował trener Rychlewski.

Zwycięstwo pozwala Pelikanowi w dalszym ciągu zajmować pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek ligowych.

4. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy C2:
KS Sport Perfect Łódź – MUKS Pelikan-2006 Łowicz 1:2 (0:1); br.: Wojciech Kosior (58) – Jakub Rychlewski (17) i Adrian Krakowiak (51).
Pelikan-2006: Jakub Gąsecki – Oliwier Boczkowski, Adrian Krakowiak, Bartosz Skonieczny, Szymon Kosmowski – Maksymilian Czeczko, Jakub Rychlewski, Szymon Lasota, Bartosz Plichta – Jakub Stasiak, Dawid Jagóra. Na zmiany wchodzili: Szymon Mostowski – Wojciech Białas, Dawid Przybysz, Kacper Stępniewski, Szymon Ambroziak i Kacper Adamczyk.
Żółta kartka: Jakub Rychlewski (1) – Pelikan.

TS Sokół Aleksandrów Łódzki AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3:1
MGUKS Pogoń Zduńska Wola – MKP Boruta Zgierz 1:3
LKS Ceramika Opoczno RAP Radomsko (n, godz. 10.00)

1. MUKS Pelikan-2006 Łowicz (1) 4 12 18-2
2. TS Sokół Aleksandrów Łódzki (2) 3   9 9-3
3. KS Sport Perfect Łódź (3) 2   3 4-3
4. MKP Boruta Zgierz (7) 2   3 4-4