Do szpitala w Skierniewicach trafiła 19-letnia pasażerka samochodu osobowego Citroen, który w sobotę, 16 najechał na tył naczepy samochodu ciężarowego na autostradzie A2 w okolicach Bobiecka w gminie Łyszkowice. Kobieta doznała obrażeń twarzy – ma złamany nos oraz podejrzenie wstrząśnienia mózgu.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godzina 5 rano na pasie autostradowym w kierunku Warszawy. Citroenem jechały trzy osoby: mężczyzna i dwie kobiety. Obrażeń doznała tylko 19-latka. Bezpośrednio po zderzeniu prawy pas ruchu był całkowicie zablokowany. – Po dojeździe na miejsce wszystkie osoby były już poza samochodami.

Straż pożarna Łowicz, fot. ilustracyjne
Straż pożarna Łowicz, fot. ilustracyjne

Poszkodowanej kobiecie strażacy opatrzyli twarz oraz ustabilizowali szyję za pomocą kołnierza ortopedycznego – dowiadujemy się od dyżurnego straży pożarnej w Łowiczu. Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał kobietę do skierniewickiego szpitala.

Ciężarówką przewożona była soda w workach. Strażacy z pomocą służby autostradowej oraz policji sprawdzili czy nie doszło do przemieszczenia się ładunku na naczepie. Na miejscu były dwa zastępy JRG Łowicz oraz zastęp OSP KSRG Łyszkowice.

Utrudnienia na drodze (zablokowany prawy pas ruchu) trwały do godz. 8.30.

3 komentarze

  1. Wydaje mi się, że jeśli pasy nie byłby zapięte to nie skończyłoby się na pękniętym nosie…

  2. A jednak trzeba pasy zapinać.. a tak nosek boli

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.