Coraz większą popularnością wśród mieszkańców Łowicza cieszą się letnie seanse kina plenerowego. W te wakacje mamy możliwość korzystania z kina na leżakach na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury oraz z kina samochodowego na parkingu galerii Stop Shop. Co grają w najbliższy weekend?

W piątek, 3 lipca, w ramach kina plenerowego na dziedzińcu ŁOK zostanie zaprezentowany dramat pt. „Mustang” (2015) w reżyserii Deniz’a Gamzea Ergüvena. Film opowiada historię pięciu sióstr, które próbują przeciwstawić się opiekunom, pragnącym wydać je za mąż. Krótkie wprowadzenie do filmu przedstawi Zbigniew Stelmaszewski – gospodarz spotkania.

Z kolei w sobotę, 4 lipca, o godzinie 21.30 na parkingu przy centrum handlowym Stop Shop w Łowiczu odbędzie się kolejny z sześciu planowanych w te wakacje seansów kina samochodowego. Tym razem na dużym ekranie zostanie wyświetlony film fabularny „Najlepszy” (2017, reż Łukasz Palkowski), opowiadający historię życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwności został mistrzem świata w podwójnym triatlonie.

Wstęp na wszystkie seanse kina plenerowego i samochodowego jest darmowy.

Repertuar kina samochodowego:
4 lipca – „Najlepszy”
11 lipca – „Need for speed”
18 lipca – „Pozycja obowiązkowa”
25 lipca – „Body. Ciało”
1 sierpnia – „Teraz albo nigdy”

1 komentarz

  1. ,, Najlepszy” polecam młodzieży

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.