4 podmioty były zainteresowane, ale ostatecznie 2 złożyły ofertę w konkursie na wynajem lokalu w podziemiach Łowickiego Ośrodka Kultury, w którym przez ostatnie 2 lata mieściła się HopKultura.

Termin składania ofert w konkursie na wynajem lokalu z przeznaczeniem na działalność kulturalno-kawiarnianą upłynął w piątek, 17 stycznia o godzinie 15.00. W ogłoszeniu konkursowym sprecyzowano, że zainteresowani wynajmem powinni przedstawić ofertę działalności kulturalnej i współpracy z Łowickim Ośrodkiem Kultury.

Kto złożył ofertę? – Koperty nie zostały jeszcze otwarte, więc nie mam żadnej wiedzy – mówi dyrektor ŁOK Maciej Malangiewicz. – Chcielibyśmy, by była to klubokawiarnia sprofilowana z działalnością statutową ŁOK, jak pozostałe lokale w historii tego miejsca: Tipes Topes, Pracownia Sztuki Żywej, Pracownia i HopKultura.

– Jutro powołam zarządzeniem 4-osobową komisję konkursową i myślę, że rozstrzygnięcie nastąpi na przełomie tego i następnego tygodnia, tak by umowa obowiązywała z dniem 1 lutego 2020 r. – zapowiada dyrektor ŁOK.

– Hej, my już oddaliśmy naszą miejscówkę, ale duch HopKultury niczym Jin z lampy Alladyna krąży, by kiedyś może odnaleźć nowe miejsce. Tymczasem mamy nadzieję, że ten łakomy kąsek wpadnie w ręce pozytywnie zakręconych! My Łowicki Ośrodek Kultury polecamy z całego serca i cieszymy się, że lokal nie będzie stał pusty – napisali na swoim facebooku poprzedni najemcy, właściciele Browaru Bednary.

HopKultura kończy swoją działalność

HOP Kultura zamiast Klubu Pracownia

1 komentarz

  1. TT nic nie zastąpi! Dzięki Marku, Zbyszku, Jacku za te wspaniałe lata!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.