Cyrk Arena zaprasza dziś, w środę 15 maja ma godz. 17. na dwugodzinny spektakl. Jak zapewnia dyrekcja, pełen jest oryginalnych atrakcji. Namiot cyrkowy stoi już na placu przy ul. Bursztynowej na os. Bratkowice.

W programie znalazł się pokaz specjalnego samochodu, który w kilkanaście sekund zamienia się w robota, znanego m.in. z serii filmów Transformers. W czasie przerwy będzie można zrobić sobie z nim zdjęcie.

Wśród innych atrakcji będzie pokaz akrobacji w kole duetu Jednoróg oraz ekwilibrystyki w sieciach, którą zaprezentuje finalista polskiej edycji programu „Mam Talent” – Ssnake.

Nie zabraknie też pokazów zwierząt. Przed publicznością wystąpią: wielbłądy, lamy, kuce, osły oraz konia rasy Andaluzja, którymi pokieruje Mirosław Złotorowicz. Nie zabraknie też humoru – przed publicznością wystąpi clown Jonatan Fuublle.

6 komentarzy

 1. juhujuhu

  czy zwierzeta nie zostaly zakazane w cyrku???

 2. Stachu ze stachlewa

  Ej miescoki z Lowica,dopuki na wiejski w warsawie je kabaret za sprawom pisoskiej gawiedzi doputy jo-stachu ze stachlewa bede tu komentowol kabaretowo wose bzdury zachwalajunce dojnom zmiane.Jak na jesieni na wiejskom wruci normalnosc to i jo ze slubnom zoskom bedziema normalne wy pisoskie nieuki nie znata sie na kabarecie?To na nowogrodzkom!!!

 3. Stachu ze stachlewa

  Hehehe gupiego zawse ino mozna zapyndzic w kozi rug!Mundry by nie zareagowol a debile calkowite tak!Jak winkszosc pisowska z arcymundrym poslem Suskim(tyn od carycy Katarzyny!)Posuhejta se wosego kabareciaza Pietszaka-zatraciel sie calkowicie na stare lata!!!hahaha

 4. Stachu ze stachlewa

  Najlepsy cyrk je tamuj,gdzie pszyjezdzaja opowiadac kocopoly pisiory tak mowiel muj swogier Damazy z Karnkowa i miol racyje

  • do stachuchlewa

   Nie rób z siebie większego idioty niż jesteś,weź tabletki i poleż, może ci przejdzie.Jak nie to lewatywa,aż poleci z górnej półkito ci się POprawi.

   • do do stachuchlewa

    PISdolisz jak połamany, daj żyć innym, a jak nie znasz się na żartach/ironii itp. to siedź cicho

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.