OSM Łowicz organizuje akcję charytatywną pod hasłem #CzapydlaAni, której celem jest zdobycie funduszy na wózek inwalidzki i kosztowną terapię dla Anny Niezdropy. To dla niej dedykowane były zeszłoroczne Gwiazdy na Gwiazdkę.

Ania Nezdropa urodziła się zdrowa i nikt nie przypuszczał, że w przyszłości będzie całkowicie zależna od drugiej osoby. 27-latka, jako jedna z dwóch osób w Polsce i 150 na świecie cierpi na rzadką chorobę neurodegeneracyjną, spowodowaną kumulacją żelaza w mózgu. Choroba Ani jest nieuleczalna, w tym momencie potrzebuje ona nowego wózka inwalidzkiego oraz pieniędzy na wspomniane łagodzenie skutków choroby.

Aby wspomóc Anię, OSM Łowicz postanowił zorganizować akcję charytatywną pod hasłem #CzapydlaAni. Za pomocą platformy https://pomagamy.im/CzapyDlaAni można wpłacać pieniądze dla Ani. Wpłaty są dobrowolne, ale dla tych, którzy zdecydują się przekazać min. 15 zł, spółdzielnia mleczarska przygotowała prezent: specjalnie na tę okazję wyprodukowane, pamiątkowe czapki zimowe z logo projektu #KrólowaKrowa. Otrzyma je pierwszych dwustu darczyńców.

Wszystkie środki zdobyte w ramach akcji przelane zostaną na konto Fundacji Zdążyć z Pomocą, której Ania jest podopieczną. 

Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego filmiku z historią Ani, przygotowanego przez organizatorów akcji:

2 komentarze

  1. Łowiczanka

    Do WS:Czy zawsze musi wrzucać kamyczek do cudzego ogródka? Czy rzeczywiście aż tak ważne jest, że Ania mieszka w Łyszkowicach? Ale urodziła się w Łowiczu. Jest bardzo chora i można Jej pomóc. To się liczy. Czy zawsze musi znaleźć się,, Przyjazna Dusza ”, której coś przeszkadza??

  2. Ania jest z Łyszkowic a nie z Łowicza. Ot taki mały szczegół…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.