Opóźniają się roboty przy budowie nowego wiaduktu kolejowego nad ul. Arkadyjską i rzeczką Zwierzyniec w Łowiczu.

Podpory płyty nośnej mostu były burzone z wykorzystaniem takich oto potężnych młotów pneumatycznych montowanych na koparkach. Fot. Marcin Kucharski

Opóźnienie to zła wiadomość, ale są i lepsze: nowa konstrukcja może ułatwić przejazd kierowcom. Na czym mogą polegać zmiany – piszemy w najnowszym Nowym Łowiczaninie, także w jego wydaniu cyfrowym.

4 komentarze

 1. Wasze artykuły z zakończeniem- więcej w najnowszym papierowym wydaniu są kompletnie bez sensu. Macie portal internetowy ? Czy jakis naganiacz na kupowanie papierowej wersji? Na ta stronę wchodzą ludzie którzy przerzucili sie na media internetowe, nie papierowe. Gazety kupują ludzie w swoim pokoleniu. A wasza stronę czytają młodzi którzy maja przerwę w pracy albo szkole i chcą się dowiedzieć co się dzieje w mieścinie. Jak będę miał 60 lat to sobie pójdę do sklepu i kupię gazetę. Jak teraz mieszkając w Warszawie mam kupić gazetę ? Zdecydowanie nie ma sensu wchodzenie na ta stronę.

  • też emigrant

   Możesz np kupić wydanie cyfrowe. Chociaż przyznaję, że “artykuły”, które mają dwa zdania mogliby sobie odpuścić.

 2. emigrant

  Co to za artykuł…??? jest opóźnienie ale dobra wiadomość to to że będzie łatwiej???? to zmieniono konstrukcję,, czy co???? Przecież wykonawca realizuje projekt od początku ten sam to że się opóźnia to powinien zapłacić kierowcą że muszą wydłużać trasę objazdu…..:)

 3. czytelnik

  Wykonawca to Trakcja PRKiI a nie PRKiL. Ostatnia litera to skrót od “Inżynieryjnych” Niestety wiele osób popełnia ten sam błąd.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.