Krzysztof Górski, radny powiatowy z listy Łowickie.pl, wcześniej naczelnik miasta Łowicza(1986-1990), przewodniczący rady Miejskiej (1998-2002) i przewodniczący Rady Powiatu (2013-2018), choć nie jest związany formalnie z żadną partią, nie kryje, że sympatyzuje z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim.

fot. archiwum NŁ

Sondażowe wyniki wyborów oglądał w domu z rodziną. Przyznał, że wygrana Andrzeja Dudy nie była dla niego zaskoczeniem, ponieważ odbiera ją jako wynik intensywnej kampanii prowadzonej przez samego prezydenta, jak i cały rząd PiS. Liczył natomiast, że kandydat KO osiągnie wynik powyżej 35%, a tak się niestety nie stało. Powiedział nam, że wyniki wyborcze napawają go niepokojem, gdyż nie jest zwolennikiem polityki rozdawnictwa, a taką – jego zdaniem – prowadzi PiS na czele z Andrzejem Dudą.

Zapytany o to, jak jego zdaniem będą upływały najbliższe dwa tygodnie przed II turą głosowania, z przykrością stwierdza, że będzie to nieprzyjemny czas, pełen tzw. politycznego prania brudów, ponieważ kandydatów, którzy zostali na placu boju, czeka już teraz walka o wszystko.

Również Danuta Zakrzewska ze środowiska łowickiej PO, źle ocenia politykę PiS, ale uważa, że organizacja wieczoru wyborczego w Łowiczu wypromowała nasze miasto. – Zawsze jest to duże wydarzenie dla miasta, jeżeli przyjeżdża do niego głowa państwa – mówi.

Zakrzewska podkreśla, że jest zwolenniczką kandydata KO Rafała Trzaskowskiego i to jemu będzie kibicowała w II turze. Ma nadzieję, że przez najbliższe dwa tygodnie może on zawalczyć o elektorat Krzysztofa Bosaka, Władysława Kosiniaka-Kamysza i Szymona Hołowni, ale tak naprawdę o każdy inny, bo jej zdaniem jest kandydatem, który łączy, a nie dzieli.

44 komentarze

 1. WIARYGODNOŚĆ !!!!!!!!!

  Jak wygra Szambo_lan Trzaskowski z PO to będzie:

  Urealnić to znaczy Urealnić !!!

  * podwyższą wiek emerytalny do 67 lat dla kobiet i mężczyzn.
  * zabiorą 500+ na dzieci,
  * zabiorą 300+ dla uczniów,
  * zabiorą 13stą emeryturę, …..

  Skłamali POstkomuniści raz skłamią i teraz.

 2. Czego boi sie władza, że wytoczyła taki oręż do zwalczania kontrkandydata? TEN ALART spowodował, że premier z milionami krąży po Polsce, nawet prezes NBP wybrał się w podróż po kraju, nie mówiąc o europosłach, telewizja publiczna za 2 mld zł ( podczas gdy od niedawno jest zbiórka dla chorej na nowotwór łowiczanki) . W mediach publicznych same negatywne programy dla głównego rywala, w samych zaś superlatywach dla relekta, Ktoś kto ma odrobinę przyzwoitości i oleju w głowie nie da się wkręcić tej machinie państwowej w taki ” tryb wyborczy”, nie mamy juz demokracji , pozostała nam jeszcze okazja oddania głosu do urny aby uratować resztki godności obywatelskiej. Ogromne słowa uznania dla kandydata, który bez żadnej neutralności ze strony władzy walczy o pozostawienie nas wśród cywilizowanej Europy.

 3. Do redakcji NŁ
  Po co pozwalacie zamieszczać komentarze z HEJTEM? Dlaczego ich nie usuwacie? Pozwalacie obrażać innych ludzi. Nie mówię tutaj o zarzutach, że ci zrobili to a tamci tamto… Mówię tutaj o słowach skierowanych na przykład do Waszego rozmówcy: Won z Łowicza Won z Polski. Co to jest? Macie IP człowieka który pisze coś takiego. Może najwyższy czas skierować sprawę na Policję. Chociażby dla przykładu. Niech jeden z drugim na drugi raz zastanowi się co pisze.
  Nazywanie Trzaskowskiego “szambolanem”… brak słów.

  • Towarzyszu Cenzor
   A kto Wisłę zanieczyścił?
   Kto wczoraj ulice i mieszkania szambem zalał?

   Tak tylko w Warszawie, Warszawie, …
   gdzie na dworze panuje jaśnie pan Szambolan Trzaskowski.

   • Nie ma co się dziwić, że Trzaskowski kojarzy się z szambem.🤮🤮🤮

    Gdy dotrze do Trzawskowskiego jaki został nadany jemu przydomek, to może weźmie się do roboty i poprzeczyszcza rury kanalizacyjne i przeglądy kolektorów ściekowych będzie wykonywał na czas.

    Trzaskowski stwarza bardzo duże zagrożenie ekologiczne dla Warszawy i Polski.
    Pseudoekolodzy nie reagują to muszą interweniować internauci.

   • Idąc Twoim tokiem myślenia to za podtopienia w Łowiczu, które miały miejsce w minionym tygodniu pewnie odpowiada Burmistrz? A kto odpowiada za podtopienia na Podkarpaciu? Tamtejszy wojewoda, marszałek, wójt, sołtys?

    • Tęczowy Bejda z ZSL.
     złap się za du*pę
     2,3% wystarczy

    • Czytaj ze zrozumieniem:
     “poprzeczyszcza POZAPYCHANE rury kanalizacyjne i przeglądy kolektorów ściekowych będzie wykonywał na czas ABY NAPRAWIĆ USTERKI”

     Zauważyłeś Jojec różnicę?
     (Woda z pól a Niesprawna kanalizacja)

 4. Partia Oszustów mówiła już:
  Nie podniesiemy wieku emerytalnego i co?
  I POdnieśli !!!

  Ile razy POlitycy PO mówili, że:
  – podniosą wiek emerytalny,
  nawet w komentarzach czytam obrzydliwych POwców,
  że nie będą płacić na dzieciorobów, ….
  a bezdzietna nauczycielka Agnieszka też w tym samym tonie pisała,

  Przy zadanych publicznie pytaniach do Jankowskiego, Zdanowskiej i Górskiego usłyszeliście od nich konkretną odpowiedź?
  Ja NIE usłyszałem.
  Idą śladem szambolana Trzaskowskiego,,
  czyli Palą Głupa,
  aby później POwiedzieć,
  My nic takiego nie mówiliśmy.

  Czy obrzydliwcy z Partii Oszustów Polaków mają za stado baranów???

  Dlatego mówię Partii Oszustów:
  MAM WASZ DOŚĆ !!!

  • Do Eer:
   Jeśli jesteś tak dobrze obeznany to powiedź kto podniósł wiek emerytalny rolnikom?

   • Polecam
    Odpowiedź podsekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi – z upoważnienia prezesa Rady Ministrów –
    na interpelację nr 12894
    w sprawie emerytur dla rolników

    W styczniu 2013 roku rządziło PO-PSL.

 5. WIARYGODNOŚĆ...!!!

  Jak wygra Szambo_lan Trzaskowski z PO to będzie:

  Urealnić to znaczy Urealnić !!!

  * podwyższą wiek emerytalny do 67 lat dla kobiet i mężczyzn.
  * zabiorą 500+ na dzieci,
  * zabiorą 300+ dla uczniów,
  * zabiorą 13stą emeryturę, …..

  Skłamali POstkomuniści raz skłamią i teraz.

 6. pisowskie trole – wspomnicie moje słowa – i tak Pan Rafał Trzaskowski wygra 🙂

 7. Dla mnie fragment z biografii tego pana tłumaczy jego poparcie dla Trzaskowskiego: “naczelnik miasta Łowicz (1986-1990)”. Nie mam więcej pytań. Komuch pełną gębą. Ciągnie swoich do swoich.

  • W Platformie OBYwatelskiej aż roi się od PZPRowców, Tajnych Współpracowników Służby Bezpieczeństwa PRLu i różnej maści Resortowych dzieci.

   • W Pis-e w ogóle nie “roi się odPZPRowców, Tajnych Współpracowników Służby Bezpieczeństwa PRLu i różnej maści Resortowych dzieci”. W OGÓLE!!!Tam są sami krystalicznie czyści ludzie. W OGÓLE?! Pomijam takich ułaskawionych przez “swojego prezydenta” i tych, którzy byli przydupasami komunistów. Ale przecież hejtować kogoś niż siebie…

 8. W Łowiczu jest cała masa nieświadomych i niewykształconych osób którzy przez swe wybory mieszkają w tak źle zarządzanym i niedoinwestowanym mieście. Burmistrz który nic nie potrafi prowadzi miasto na dno…niedługo wszystko bedzie rozkopane …dno to miasto….ale mieszkańcy bez wyobraźni mają burmistrza bez wizji i umiejętności

 9. Nie popiera polityki rozdawnictwa a Trzaskowski powiwdzial że wszystkie socjale zostają…choć PO może jak zwykle kłamie

 10. Szefernaker

  Widzę że z 2 miliardów na propagandę skapnęło też trochę dla troli.

 11. komunista ciągnie do komunistów …

 12. WIARYGODNOŚĆ

  Jak wygra Szambo_lan Trzaskowski z PO to będzie:

  Urealnić to znaczy Urealnić !!!

  * podwyższą wiek emerytalny do 67 lat dla kobiet i mężczyzn.
  * zabiorą 500+ na dzieci,
  * zabiorą 300+ dla uczniów,
  * zabiorą 13stą emeryturę, …..

  Skłamali POstkomuniści raz skłamią i teraz.

 13. Jak patrze na fotkę z tym Panem to czuje alkohol.

 14. Pan górski i pani Zakrzewska won z Łowicza i won z Polski !!! POwska holota

 15. Rafał, czy to prawda?

  Teresa Trzaskowska matka kandydata na prezydenta Warszawy była tajnym współpracownikiem SB o pseudonimie Justyna. Meldowała bezpiece o kontaktach z dyplomatami USA muzyków i ludzi zajmujących się jazzem: Jerzego Matuszkiewicza, Leopolda Tyrmanda, Romana Waschki – pisze w najnowszym numerze tygodnika “Gazeta Polska” Maciej Marosz. Jej bliscy z rodziny mieli też działać na najwyższych szczeblach PZPR.
  “Jak wynika z akt IPN, Służba Bezpieczeństwa zarejestrowała ją w 1960 r., jako tajnego współpracownika działającego pod ps. Justyna”. Jak piszą, interesował się nią kontrwywiad PRL, ze względu na jej kontakty z dyplomatami USA, “a w szczególności z I sekretarzem ambasady tego kraju w Warszawie Thomasem Donovanem” – napisał autor artykułu “Jak TW Justyna opowiadała SB o Tyrmandzie i Amerykanach”.
  Wyjaśnił, że Trzaskowska nawiązała kontakty z dyplomatami pojawiającymi się na różnych imprezach, “z racji bycia żoną jednego z najbardziej znanych już muzyków jazzowych – Andrzeja Trzaskowskiego”.

  “Odbyto z nią najpierw trzy wstępne spotkania, po czym na rozpoczęciu współpracy pojawiła się dwójka wysokich rangą esbeków – kpt. Rolnik i por. Władysław Prekurat” – poinformował Marosz.

  Według cytowanych przez “Gazetę Polską” dokumentów, “już na pierwszym spotkaniu z SB, Trzaskowska przekazała wiele cennych informacji i wyraziła chęć spotykania się – napisali Rolnik i Prekurat”. “Opowiedziała, o tym jak w 1959 r. poznała Donovana oraz w jakim gronie Polaków spotyka się ów dyplomata. Wskazała, że był on m.in. zaproszony na przyjęcie wyprawiane przez muzyka jazzowego i kompozytora Jerzego Matuszkiewicza i jego żonę. Opowiedziała też bezpiece o pobycie i kontaktach w Polsce popularnego komentatora muzyki jazzowej z USA Willisa Conovera” – czytamy w artykule.

  “Trzaskowska wyraziła obiekcje co do przekazywania informacji na temat obywateli polskich i osób z zagranicy, które nie szkodzą PRL. SB uspokoiła ją, że chciałaby się tylko dowiadywać od niej co jakiś czas o tym, co dzieje się w otoczeniu Donovana i innych obcokrajowców” – napisał Marosz.

  Wyjaśnił, że “w związku z wyjazdem Donovana i zaprzestania kontaktów przez pozostałych dyplomatów z ambasady ze znajomymi Trzaskowskiej, zdecydowano się zaniechać współpracy z TW. Sprawa została złożona do archiwum w 1974 r.”.

  W swoim autolustracyjnym wpisie Rafał Trzaskowski naśmiewał się z “pisowskich hejterów”, którzy drążą przeszłość i zgłębiają historie rodzinne” – przypomniała “Gazeta Polska”.

  Poinformowała, że na wpis Trzaskowskiego zareagował historyk i genealog Marek Jerzy Minakowski, “który przedstawił fakty o rodzinie matki kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy”.

  “Pierwszym mężem Teresy Trzaskowskiej był Marian Ferster. Trzaskowska została synową Aleksandra i Władysławy Fersterów. Teściowa matki Rafała Trzaskowskiego była funkcjonariuszem UB. Z kolei stryj Władysławy Ferstrejowej, Bolesław Drobner, w latach 50. był I sekretarzem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Krakowie. Przedtem był też ministrem PKWN i prezydentem Wrocławia” – cytuje historyka “Gazeta Polska”.

  “Bratem Aleksandra był Karol Ferster, który wykreował postać Augusta Bęc-Walskiego – groteskowego reakcjonisty, wieloletniego bohatera z łamów Przekroju. Rysownik był członkiem PPR, a później PZPR” – przypomniano w artykule “Jak TW Justyna opowiadała SB o Tyrmandzie i Amerykanach”

 16. PiS na Szkoły a PO na TW Panna

  Gigantyczne dotacje z warszawskiego ratusza dla fundacji założonej przez byłą TW. Jak tłumaczy to Trzaskowski?

  Jolanta Lange jest prezesem fundacji Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego “Pro Humanum” zajmującej się m. in. “walką o prawa obywatelskie”. Według portalu niedziela.pl, w przeszłości nazywała się Gontarczyk i jako tajny współpracownik komunistycznego wywiadu TW “Panna” inwigilowała m. in. Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Jej fundacja otrzymuje gigantyczne pieniądze z warszawskiego ratusza. Jak tłumaczy to prezydent Rafał Trzaskowski?

  O tej bulwersującej sprawie jako pierwszy poinformował red. Artur Stelmasiak z tygodnika “Niedziela”, który już w sierpniu 2019 roku napisał, iż prezes jednej z warszawskich fundacji ma zmienione nazwisko.

  – Do 2008 r. nazywała się Jolanta Gontarczyk TW Panna. Kobieta była jedną z ważniejszych agentek komunistycznej służby PRL, którą w latach 80-tych skierowano do inwigilacji twórcy Ruchu Światło Życie Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Obecna prezes stowarzyszenia Pro Humanum była więc płatnym i bardzo niebezpiecznym współpracownikiem reżimu komunistycznego, którą w latach 80. ścigał nawet kontrwywiad RFN – pisała wówczas “Niedziela”.

  Aktualnie Lange prowadzi fundację, która zajmuje się m. in. promocją i wspieraniem środowisk LGBT. Występowała u boku Rafała Trzaskowskiego w trakcie tzw. “V Warszawskich Dni Różnorodności”. Jej relacje z władzami stolicy są jednak daleko poważniejsze niż wspólne konferencje prasowe.

  Jak czytamy w TVP.info, “w grudniu ub. r., na podstawie zarządzenia nr 1843/2019 prezydenta m. st. Warszawy przyznana została dotacja na prowadzenie Centrum Wielokulturowego w Warszawie. Jego głównym operatorem jest fundacja Jolanty Lange. Mowa tu o kwocie wynoszącej 1,85 mln zł”.

  – 2019 r. było to 50 tys. zł, w latach 2020, 2021 i 2022 będzie to 600 tys. zł. Pieniądze te mają być przeznaczane na „działalność na rzecz integracji cudzoziemców, upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji w latach 2019-2022” – informuje “Niedziela”.

  To jednak nie wszystko, bo fundacja Lange dostaje też pieniądze na mniejsze projekty.

  Jak do tej sprawy odnosi się Rafał Trzaskowski? Zapytany na konferencji prasowej przez reporterkę TVP.info o to, dlaczego postanowił przyznać prawie 2 mln zł dofinansowania fundacji prowadzonej przez panią byłą TW odpowiedział, że nie jest “cenzorem” i nie “prześwietla przeszłości wszystkich, którzy otrzymują wsparcie ratusza”.

  – Dlaczego postanowił pan przyznać prawie 2 mln zł dofinansowania fundacji prowadzonej przez panią Jolantę Lange, a w zasadzie Jolantę Gontarczyk, TW “Panna”, która współpracowała z SB. Do czego się przyznała, inwigilowała Sługę Bożego ks. Blachnickiego, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach w 1987 roku. Co osoba, która współpracowała z SB wie o „szczerzeniu swobód obywatelskich”? – dopytywała reporterka.

  Trzaskowski zasłaniał się niewiedzą i odpowiadał, że nie prześwietla wszystkich osób, które starają się o dotację:

  – Dostają pieniądze na bardzo różne cele, również cele dotyczące działalności obywatelskiej. Jeśli ludzie przez rząd PiS będą pozbawiani praw obywatelskich, to wtedy będzie mogła pani zadawać takie pytania (…) Setki fundacji, przeróżne inicjatywy są wspierane przez miasto społeczne Warszawa. I bardzo dobrze, bo rząd to wsparcie wycofuje, a ja nie jestem cenzorem – odpowiadał prezydent Warszawy.

  Pytania do Rafała Trzaskowskiego:

  Czy agentka służb komunistycznych – prezes Jolanta #Lange #Gontarczyk – ma doświadczenie i zasługi dla “upowszechniania i ochrony wolności oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji”?

  Dlaczego postanowił pan przyznać prawie 2 mln zł dofinansowania, dla fundacji prowadzonej przez Jolantę Gontarczyk. Współpracowała z SB, inwigilowała Blachnickiego, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Co ona wie o „szczerzeniu swobód obywatelskich”?

 17. Nie da się zakłamać 8 lat rządów PO-PSL !!!
  – to oni strzelali do górników,
  – to oni kazali nam pracować dożywotnio,
  – to oni ograbili nas zabierając kasę z OFE,
  – to oni przymykali oczy na przekręty vatowskie,
  – to oni doprowadzali do likwidacji tego co polskie,
  – to oni z premedytacja trzymali miliony Polaków w skrajnym ubóstwie,
  – to oni tolerowali aferzystów okradających obywateli i państwo,
  – to oni bajdurzyli pijackimi głosami na taśmach prawdy,
  – to oni itp. itd…
  TERAZ NAGLE CHCA WYRWAĆ NAM OJCZYZNĘ Z RAK TYCH, KTÓRZY PODNIEŚLI NARÓD POLSKI Z KOLAN.
  PRECZ Z TĘCZOWYMI POpaprańcami !!!

 18. ONI POpierali p.Komorowskiego z PO ——– >
  „gen. Franciszek Puchała – jeden z głównych planistów stanu wojennego, autor paszkwili atakujących płk Ryszarda Kuklińskiego;
  gen. Roman Misztal – wieloletni szef komunistycznego wywiadu wojskowego, który zwalczał opozycję demokratyczną;
  gen. Józef Użycki – szef Sztabu Generalnego LWP, członek WRON;
  gen. Józef Baryła – członek WRON, członek Politbiura KC PZPR, autor książki „W marksizmie-leninizmie nasza siła”;
  gen. Józef Szewczyk – w stanie wojennym Naczelny Prokurator Wojskowy, który domagał się jak najwyższych wyroków dla uczestników strajku w kopalni „Wujek”, podległe mu organy doprowadziły do zaocznego skazania płk R. Kuklińskiego na karę śmierci;
  gen. Mieczysław Michalik – komendant Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego;
  gen. Zbigniew Nowak – wieloletni wiceminister obrony narodowej PRL, zastępca gen. Jaruzelskiego;

  Seniorem klubu, o czym klub pisze na swej stronie internetowej, jest 95-letni generał dywizji Teodor Kufel – wieloletni szef bezpieki wojskowej, absolwent kursów KGB w Moskwie w 1954 r., w czasach stalinowskich komendant wojewódzki MO w Poznaniu.

  Z młodszego pokolenia w klubie działa też m.in. gen. Bolesław Izydorczyk – były szef WSI, jeden z głównych bohaterów książki S. Cenckiewicza „Długie ramię Moskwy”.”

 19. Yelity PO

  Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR.

 20. Panie Górski i pani Zakrzewska
  proszę powiedzieć,

  Co Platforma Obywatelska od 2005 roku zrobiła dobrego dla Polski i Polaków?

  Proszę konkretnie i do rzeczy odpowiedz na to pytanie.
  SZAMBOlan Trzaskowski z PO:
  * zasrał połowę Wisły,
  * przywrócił nazwę ulicy Armii Ludowej i innych komunistów,
  * uchla się w wypłaceniu odszkodowań mieszkańcom kamienic
  HGW:
  * “W ratuszu działała Mafia”,

  • I odpiwiedzi Brak.

   • WIARYGODNOŚĆ

    I odpowiedzi Brak.
    Niczym Szambo_lan Trzaskowski z PO.
    A gdy go wybiorą to będzie:

    Urealnić to znaczy Urealnić !!!
    * podwyższą wiek emerytalny do 67 lat dla kobiet i mężczyzn.
    * zabiorą 500+ na dzieci,
    * zabiorą 300+ dla uczniów,
    * zabiorą 13stą emeryturę, …..

    Skłamali POstkomuniści raz skłamią i teraz.

 21. Zanim został zaprzysiężony rząd, już było wycie totalnej opozycji, że Polska pod rządami PIS się zawali.
  Miało nie starczyć funduszy na program 500+,
  miało nie starczyć na obniżenie wieku emerytalnego.
  Wszystko pod rządami PIS miało być szkodliwe dla Polski.
  Miała też być łamana Konstytucja oraz niszczona demokracja i do tej pory nie podali który artykuł Konstytucji jest złamany.
  Minęły 4 lata i co mamy?
  Przywrócono wiek emerytalny z 67 lat na 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn.
  Program 500+ działa i to sprawnie.
  Ludzie w wieku ponad 75 lat mają większość lekarstw za darmo.
  Uruchomiono w Szczecinie program odbudowy stoczni.
  Odkupiono bank PKO SA.
  Przedsiębiorcy płacą nie 19 a 15% a teraz do 9% podatku CIT.
  Podniesiono płacę minimalną z 1750 zł do 2600 zł/brutto.
  Podniesiono minimalną stawkę godzinową.
  Podniesiono emerytury i zwiększono dodatek dla matek dzieci inwalidów,
  jest odprawka 300 zł dla uczniów.
  Jest 13stka dla emerytów.
  Wprowadzono program Maluch+.
  Polska jest niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ.
  Prezydent Trump w Polsce ze świetnym przemówieniem.

  • A emerytury nadal z podatkiem. Pomyśl ośle to nie boli. Nie cytuj kłamców.

   • Partia Oszustów mówiła już:
    Nie podniesiemy wieku emerytalnego i co?
    I POdnieśli !!!
    Ile razy POlitycy PO mówili, że:
    – podniosą wiek emerytalny,
    nawet w komentarzach czytam obrzydliwych POwców,
    że nie będą płacić na dzieciorobów, ….
    a bezdzietna nauczycielka Agnieszka też w tym samym tonie pisała,
    Przy zadanych publicznie pytaniach do Jankowskiego, Zdanowskiej i Górskiego usłyszeliście od nich konkretną odpowiedź?
    Ja NIE usłyszałem.
    Idą śladem szambolana Trzaskowskiego,,
    czyli Palą Głupa,
    aby później POwiedzieć,
    My nic takiego nie mówiliśmy.
    Czy obrzydliwcy z Partii Oszustów Polaków mają za stado baranów???
    Dlatego mówię Partii Oszustów:
    MAM WASZ DOŚĆ !!!

   • Do Osła
    Czy za PO-PSL emerytury były Bez podatku?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.