Spotkanie informacyjne na temat rządowego programu „Czyste Powietrze” odbędzie się 27 lutego, o godzinie 9.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kiernozi.

Z programu można uzyskać dofinansowanie do termomodernizacji (m.in. wymiany okien i drzwi, ocieplenia budynku, wymiany starych pieców). Jest on skierowany do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną szczegóły programu oraz warunki finansowania. Odbędą się też warsztaty z wypełniania wniosku.

Spotkanie w Głownie, fot. arch. NŁ
Spotkanie w Głownie, fot. arch. NŁ

5 komentarzy

  1. no nie...

    miałam tam kupic domek, ale po tym, co czytam-nigdy!
    skoro tak martwicie sie o to czyste powietrze, to spójrzcie w niebo!! tam sa smrody i trucizny prawdziwe!! tam po niebie prawie nonstop smigaja jakieś dziwne samoloty, które zostawiaja MEGA WIDOCZNE SMUGI niekondensacyjne!!!!

  2. Obniżyć o 50% cenę oleju opałowego i gazu aby mieszkańcy chętniej korzystali z tych paliw a będzie mniej zanieczyszczeń w powietrzu.

  3. Mnie interesują taśmy kaczyńskiego.

  4. obserwator

    Mieliśmy i mamy najdroższe kosze śmieciowe ,teraz będą wciskać kit o ekologii dla właścicieli budynków czy domów a mieszkańcy palą gumy i kartony w specjalnych kociołkach na oś Kościuszki w Kiernozi.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.