Do poważnego wypadku doszło dzisiaj, 6 października, krótko po północy na drodze krajowej nr 70 za przejazdem kolejowym w Arkadii. Dachował tam samochód osobowy, który podróżowało pięć młodych osób.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, fot. Nowy Łowiczanin
Zdjęcie zastępcze, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. fot. Nowy Łowiczanin

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-mieszkaniec powiatu łowickiego, jadący w kierunku Skierniewic samochodem osobowym marki Hyundai z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu, gdzie dachował. Łącznie samochodem podróżowało pięcioro młodych ludzi.

16-letnia dziewczyna została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala w Warszawie. Mężczyźni w wieku 21 i 24 lata zostali przewiezieni do szpitala w Skierniewicach. Dowiedzieliśmy się, że chodziło głównie o urazy kręgosłupa. Policja czeka na informacje o ich stanie.

W zdarzeniu uczestniczył 2 zastępy państwowej straży i 3 jednostki ochotnicze, z czego jedna zabezpieczała nocne lądowanie śmigłowca LPR.

4 komentarze

  1. skąd oni byli?

  2. Najpierw “Rowerem za krowami”, a później się popisywać. Pasażerów to też dotyczy!
    Tragedia w rodzinach współczuję, ale jestem bezwzględny,
    bo dla rodziców tęż “rowerem za krowami” to będzie mniej tragedii.

  3. Witam, bardzo proszę o kontakt rodzców poszkodowanej w wypadku nastolatki. Mój adres e-mail: arudecka1@wp.pl

  4. Kubuś Puchatek

    Kolejny przykład bezmyślności i brawury odmóżdżonych młodych kierowców, którym się wydaje, że nie są gorsi od Roberta Kubicy. A w pięciu rodzinach teraz lament.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.