Do wypadku doszło dzisiaj, 30 czerwca, po godzinie 8.00 na drodze wojewódzkiej nr 703 na wysokości Pilaszkowa.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki BMW, 25-letnia mieszkanka powiatu łowickiego zjechała z drogi, gdzie samochód dachował. Kobieta została zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala, zaś jadący z nią pasażer nie ucierpiał.

Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

2 komentarze

  1. Może warto iść i zobaczyć czy była tam podwójna ciągła i czy można było wyprzedzić. Tam gdzie było to zdarzenie jak bardziej można było wyprzedzać. Nie wie Pan, to proszę się nie odzywać. Jeżeli był Pan na miejscu wypadku, wtedy może Pan mówić co i jak. Łatwo przypiąć komuś łatkę? Łatwo. To, że kobieta jechała BMW nie oznacza, że jechała szybko. Sprawę bada policja. Kobiecie wyjechał z podporządkowanej samochód i co miała robić? Jechać na czołowe czy próbować się ratować?

  2. Zawsze piszę nawet mam taką kartkę w samochodzie “rowerem za krowami”. Tylko dlaczego niewinne osoby są tu ofiarami. Naczelnik Kajewski jest rozleniwiony. To chyba naczelnik powinien nauczyć się jeździć rowerem za krowami i wtedy miałby inny dystans do tych audików i bmwiaków, którzy wyprzedzają na podwójnej ciągłej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.