Już jutro, 17 czerwca, rozpoczną się dwudniowe Dni Łowicza. Pierwsze atrakcje z nimi związane będą dostępne już od południa, a o godzinie 17 rozpoczną się koncerty.


Scena na której będą występować zaproszeni wykonawcy już jest rozstawiana na Starym Rynku, który będzie centralnym miejscem obchodów. Oprócz koncertów przygotowywanych jest szereg imprez towarzyszących, jak na przykład wystawy w muzeum i w archiwum, VIII Puchar Burmistrza w szachach szybkich w hali OSiR I, spacery po Łowiczu z przewodnikami PTTK czy karuzele i wesołe miasteczko przy ulicy Kaliskiej.

Uwaga kierowco!

W związku z organizacją imprezy plenerowej, kierowcy mogą napotkać w najbliższy weekend utrudnienia w obrębie Starego Rynku i ulic przyległych. Już od piątku 16 czerwca od godziny 6 aż do poniedziałku 19 czerwca do godziny 18 kierowcy nie wjadą na parking na Starym Rynku.

Ponadto w sobotę i niedzielę, 17 i 18 czerwca w godzinach od 8 do północy nastąpi wyłączenie z ruchu fragmentów ulic: Mostowa (od ul. Starorzecze do Starego Rynku); Pijarska (od ul. Al. Sienkiewicza do Starego Rynku); 11 Listopada (od ul. Al. Sienkiewicza do Starego Rynku); Zduńska (od ul. Browarnej do Starego Rynku) i Podrzeczna (od ul. Browarnej do Starego Rynku). 

  • Miejsca, w których ustawione zostaną zapory drogowe w celu wyłączenia ulic z ogólnodostępnego ruchu pojazdów.

  • Plac Starego Rynku w Łowiczu (teren imprezy).

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.