Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca, Stryków rozpoczyna swoje doroczne święto. Mieszkańców oraz gości czeka blok imprez rozrywkowych, które przez cały weekend odbywać się będą na miejskiej targowic

Sobota i niedziela, 17 i 18 czerwca, zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie ze względu na ilość i popularność muzycznych krajowych gwiazd oraz tanecznych i wokalnych strykowskich gwiazdeczek.
Popołudniową imprezową sobotę rozpocznie o godz. 15.40 Estradowa Orkiestra Miasta-Gminy Stryków. Na godz. 16.40 zaplanowano koncert zespołu Jary OZ, czyli powołanej do życia przed 4 laty formacji Krzysztofa Jaryczewskiego – lidera i wokalisty Oddziału Zamkniętego. O godz. 18.40 rozpocznie się koncert popowego zespołu Sami, którego przeboje takie jak: „Lato 2000” czy „Żółte Żaglówki” wspomina ciepło jeszcze wiele osób. Tego wieczoru gwiazdą będzie dama polskiej sceny rockowej i popowej – Kasia Kowalska. Koncert rozpocznie się o godz. 20.30. Sobotnie świętowanie potrwa do godz. 24. Ostatnie dwie i pół godziny imprezy wypełni dyskoteka.

W niedzielę świętowanie rozpocznie się o godz. 15.30. Na scenie najpierw wystąpi Chór Seniora „Echo”. Później w programie pojawią się kolejno: dzieci w pokazach tanecznych, zespół Tańca Towarzyskiego Twix, Zespół Tańca Współczesnego Agat i Zespół Wokalny Samosiejka. Na godz. 17. zaplanowano koncert discopolowego zespołu Piękni i Młodzi. O godz. 18.40 na scenę wkroczą instruktorzy fitnessu.

O godz. 19 w Kabaret Chyba. Na koniec, o godz. 20.20 wystąpi wywodzący się z Podhala zespół InoRos.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.