Znane są już plany wizyt duszpasterskich tzw. kolędy, na te dni, na które nie były one znane gdy zamykaliśmy poprzedni numer Nowego Łowiczanina. Informacji nie było z parafii katedralnej i św. Ducha. Dlatego uzupełniamy je teraz w internecie.

 

W parafii katedralnej, dzisiaj 23 stycznia od godz. 16. księża udadzą się z wizytą duszpasterską do mieszkańców ul. Wełnianej, Włókienniczej i Jedwabnej, we wtorek 24 stycznia od godz. 16. do mieszkańców ul. Kaliskiej, Dziewiarskiej, Lnianej, Bawełnianej, a w środę 25 stycznia od godz. 16. do mieszkańców ul. Turystycznej, Pałacowej, 1 Maja, Końskiego Targu oraz 11 listopada.

 

W czwartek 26 stycznia od godz. 16. księża udadzą się do parafian mieszkających przy ul. Armii Krajowej, Krótkiej, Spółdzielczej i Grunwaldzkiej. W piątek 27 stycznia od godz. 16. przyjdą z kolędą do mieszkańców ul. Chełmońskiego, Zagrodowej, Przemysłowej, Ogrodowej, Cichej i Piekarskiej. W sobotę 28 stycznia od godz. 10. księża odwiedzą parafin z ul. Zduńskiej, Browarnej i Starego Rynku.

 

Księża z parafii Świętego Ducha odwiedzą dzisiaj od godz. 16.00 – Nowy Rynek, numery 1-5 oraz ul. Zduńską (2 kapłanów), ul. Ogińskiego i ul. Paderewskiego (1 kapłan). Jutro 24 stycznia od godz. 16.00 – pozostałą część Nowego Rynku (3 kapłanów), ul. Szymanowskiego i ul. Moniuszki (1 kapłan). W środę 25 stycznia nie ma kolędy.

W czwartek 26 stycznia od godz. 16.00 księża udadzą się do mieszkańców przy ul. Łęczyckiej, numery parzyste 32-60 do pawilonu (1 kapłan). W piątek, 27 stycznia od godz. 16.00 odwiedzą parafian przy ul. Łęczycka, numery parzyste od 62 do końca (1 kapłan), a w sobotę 28 stycznia od godz. 9.00 – mieszkańców ul. Łęczyckiej, numery nieparzyste (1 kapłan).

 

Przypominamy jednocześnie plan kolędy parafii Chrystusa Dobrego Pasterza. Jej księża udadzą się z wizytą w dzisiaj, 23 stycznia od godz. 15 do mieszkańców ul. Wygoda i Zgoda, jutro 24 stycznia od godz. 15 do parafian mieszkających przy ul. Topolowej i Ułańskiej oraz do mieszkańców osiedla domków na placu papieskiej celebry. W

środę 25 stycznia od godz. 14 odwiedza parafian mieszkających przy ul. Łódzka, Makowisk oraz ul. Prymasowskiej.

Komentowanie nie jest możliwe.