Koncert zespołu discopolowego Dejw zakończył zorganizowaną dzisiaj, 8 grudnia, Choinkę Miejską w Łowiczu. Tegoroczna zabawa na Starym Rynku obfitowała też w wiele innych atrakcji.

Pierwszym punktem programu było rozświetlenie świątecznego drzewka w centrum Starego Rynku oraz przedstawienie Mikołajów – w tym roku mieli do rozdania dzieciom aż 4.000 paczek. Zadaniem dodatkowego Mikołaja było wypisywanie certyfikatów „Grzecznego Dziecka” i pozowanie do zdjęć.

Najmłodsi obejrzeli też spektakl w wykonaniu artystów teatralnych pt. „Czas zimy”.

Kilka minut po godz. 16 rozpoczęło się losowanie kuponów, których posiadacze wygrywali atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów, np. telewizor, kosz słodyczy czy radio. Część nagród nie została odebrana na scenie, ale przez najbliższy tydzień będą czekały w miejskim biurze kultury – wylosowane numery widoczne są na zamieszczonym poniżej zdjęciu.

Kolejny rok z rzędu w organizację choinki włączyła się jednostka PSP w Łowiczu, która przygotowała atrakcje dla dzieci i ze sceny rozlosowała czujki czadu. Jednostka OSP Łowicz przygotowała poczęstunek żurkiem, a Młodzieżowa Rada Miejska i stowarzyszenie Łączy nas Łowicz – barszczem czerwonym i ciasteczkami.

Ostatnim, choć bardzo wyczekiwanym punktem programu był koncert zespołu discopolowego Dejw, który zgromadził pod sceną w większości młodzież i dorosłych.

Komentowanie nie jest możliwe.