Koncert zespołu discopolowego Dejw zakończył zorganizowaną dzisiaj, 8 grudnia, Choinkę Miejską w Łowiczu. Tegoroczna zabawa na Starym Rynku obfitowała też w wiele innych atrakcji.

Pierwszym punktem programu było rozświetlenie świątecznego drzewka w centrum Starego Rynku oraz przedstawienie Mikołajów – w tym roku mieli do rozdania dzieciom aż 4.000 paczek. Zadaniem dodatkowego Mikołaja było wypisywanie certyfikatów „Grzecznego Dziecka” i pozowanie do zdjęć.

Najmłodsi obejrzeli też spektakl w wykonaniu artystów teatralnych pt. „Czas zimy”.

Kilka minut po godz. 16 rozpoczęło się losowanie kuponów, których posiadacze wygrywali atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów, np. telewizor, kosz słodyczy czy radio. Część nagród nie została odebrana na scenie, ale przez najbliższy tydzień będą czekały w miejskim biurze kultury – wylosowane numery widoczne są na zamieszczonym poniżej zdjęciu.

Kolejny rok z rzędu w organizację choinki włączyła się jednostka PSP w Łowiczu, która przygotowała atrakcje dla dzieci i ze sceny rozlosowała czujki czadu. Jednostka OSP Łowicz przygotowała poczęstunek żurkiem, a Młodzieżowa Rada Miejska i stowarzyszenie Łączy nas Łowicz – barszczem czerwonym i ciasteczkami.

Ostatnim, choć bardzo wyczekiwanym punktem programu był koncert zespołu discopolowego Dejw, który zgromadził pod sceną w większości młodzież i dorosłych.

16 komentarzy

  1. Łączy nas choinka!

  2. samozwańczy z kawą to byl? bo nie zauwazyłam

  3. samozwańczy z kawą to byl? bo nie zauwazyłam

  4. Cipiński – zęby to tym masz ładne skurczybyku – i tyle w tobie na +

  5. Dlaczego paczek nie dawał namaszczony przez Kalińskiego nowy władca Łowicza Mariuszem Siewiera.?, a dawał jakiś radny powiatowy Cipiński??
    Wstyd się pokazać mieszkańcom razem Kaliński?

  6. A Siewierę też suweren na vice za kasę podatników wybierał?

  7. Nie wstyd Kalińskiemu i Cipińskiemu pokazywać się ludziom na oczy???

  8. Wiadomo już kiedy burmistrz powoła nową radę ds sportu? Poprzedni skład zupełnie się nie sprawdził. Liczę na jakość i inną kulturę pracy.