Łódzka Kolej Aglomeracyjna uruchomi 20 czerwca dodatkowe połączenia na uroczystość Bożego Ciała w Łowiczu. Pociągi pojadą w dwóch relacjach: z Łodzi Widzewa do Łowicza oraz ze Skierniewic do Łowicza. Pasażerowie będą mogli skorzystać także ze specjalnej oferty „powrót gratis”.

Łowicz Główny, pociąg ŁKA, fot. NŁ
Łowicz Główny, pociąg ŁKA, fot. NŁ

Połączenia dedykowane osobom, które planują udział w uroczystościach to:

– pociąg odjeżdżający z Łodzi Widzewa o godz. 8.07 (Łódź Kaliska godz. 8.23), który dojedzie do Łowicza godz. o godz. 9.26.
– pociąg z Łodzi Widzewa o godz. 9.00 (Łódź Kaliska godz. 9.16). Dojazd do Łowicza godz. 10.20. Kolejne rozkładowe pociągi z Łodzi Widzewa odjadą o godz. 10.25 i 12.17
– pociąg ze Skierniewic o godz. 8.59. Dojazd do Łowicza godz. 9.21.

Pociągi będą zatrzymywać się na wszystkich stacjach pośrednich. Powrót do Łodzi zapewnią kursy z Łowicza o godz. 15.54, 16.53, 19.26 i 20.04. Do Skierniewic pociąg odjedzie o godzinie 16.30.

Pasażerowie, którzy zechcą wrócić pociągiem ŁKA bezpłatnie powinni zakupić dowolny bilet jednorazowy na przejazd pociągiem ŁKA do Łowicza i odwiedzić stoisko przewoźnika na Nowym Rynku w godz. 12 – 18.

Tam podróżni otrzymają pieczęć na bilecie, upoważniającą do bezpłatnego powrotu pociągami ŁKA tego dnia na tej samej trasie.

Koszt biletu w jedną stronę na trasie Łódź – Łowicz to 13 zł. Ze Skierniewic do Łowicza 7,60 zł.

5 komentarzy

  1. Te dodatkowe połączenia będą tak potrzebne jak telebim na pogrzebie Orszulika.⁸

  2. To sa wlasnie rzady pis czytaj dojnej zmiany!

  3. Podróżnik

    Ktoś mądry już zorganizował połączenia poranne … i ludzie muszą czekać godzinę do rozpoczęcia godzin pracy nie wspominając że oprócz Regio 5:15 nie ma pociągu o dogodnej godzinie dla ludzi pracujących od godziny 7:00, czy 8:00 a podstawione o “5:00” autobusy jadą godzinę.

  4. na takie cos to jest dodatkowy pociag a na festiwal Owsiaka to brak – zenada

    • Dodać wypada, że jak ludzie chcą dojechać do roboty w Wwie czy Łodzi to liczba połączeń jest marna. Na Boże Ciało się znalazły.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.