Od przyszłego roku Szkoła Podstawowa im. Józefa Chełmońskiego w Błędowie będzie miała nowego dyrektora. Dotychczasowa dyrektor Dorota Osowska zrezygnowała ze startu w konkursie.


Konkurs miał zostać przeprowadzony 13 czerwca, a dyrektor Osowska była jedyną zgłoszoną w terminie kandydatką – wydawał się więc tylko formalnością. Dzień przed wyznaczonym konkursem zrezygnowała jednak ze startu. Obowiązki pełnić będzie tylko do końca sierpnia.

Zaskakującą decyzję tłumaczy względami osobistymi, o których nie chce mówić. Mówi natomiast, że chce pozostać w szkole jako nauczycielka. Dyrektorem była od 12 lat.

13 komentarzy

 1. zapytajmy może nauczycieli jaka była??
  nic nie było dopilnowane,
  wszystkim tylko utrudniała
  a najlepiej dbała o swoich pupili

 2. Pani Doroto zachowaj resztki godnosci, i nie wypisuj z fake kont kłamstw, które z problemu Pani osobistego polegajace na niegospodarnosci, nepotyzmu (zatrudnienie p. E Bejdy która zajmowała sie pieskami bedac pedagogiem szkolnym o ile w szkole sie znajdowała), szantażu podopiecznych (wezwanie policji do dostawcy kebabow bo wg Pani to bya jakas “dostawa narkotyków”) sprawy politycznej. Przypomni jeszcze Pani powód rozstania sie z praca w ZSP nr 4 w łowiczu? tez wina Pisu?
  Jako ze jest Pani Pedagogiem, to jakie to uczucie kiedy chce sie zastraszyc ludzi ale osoby które sa w to zaangarzowane, sa równie niezdfarne jak Pani powyzsze tłumaczenia.

 3. PiS czy nie PiS czas na nowy umysł i nowe pomysły, nowe zaangażowanie.

 4. Zostań Dorotko!!!!!

 5. Czas na zmiany!

 6. Ucho się urwało i dzban wodę wylał.

 7. A kto dziś rządzi w powiecie. A kto się wypowiadał że został skrzywdzony i zrobi porządek w szkole.

 8. Dziwne.. najpierw zgłaszam swoją kandydaturę ,a potem w ostatniej chwili rezygnuję.Coś tu nie tak…

 9. Wreszcie

 10. A może długo wyczekiwane należące się porządki

 11. Znów rezygnacja ze względów osobistych…..Odkąd PIS rządzi w powiecie kolejna rezygnacja ze stanowiska. Trochę to dziwne

  • Do Łowiczanka. Jakieś bzdury szanowna Pani wypisuje. Powiat nic nie ma wspólnego z gminą. To gmina jest odpowiedzialna za zorganizowanie konkursu z racji, że jest dla tej szkoły organem prowadzącym, a nie powiat. Trzeba posiadać trochę elementarnej wiedzy, żeby merytorycznie się wypowiadać.