Starosta i jego goście, w tym zespoły uczestniczące w Łowickich Żniwach – jak wszyscy zwyczajowo nadal nazywają tę imprezę – przejechali z Łowicza do Maurzyc zabytkowymi bryczkami.

Wjazd konnych pojazdów ja teren skansenu w Maurzycach. fot. Powiat Łowicki

Dlaczego tak, ile to kosztowało i kto za to zapłaci? – przeczytasz w najnowszym wydaniu cyfrowym Nowego łowiczanina, które łatwo kupisz tutaj, nadto oczywiście w tradycyjnym wydaniu papierowym. Zachęcamy do lektury!

41 komentarzy

 1. Dobrze, ze Starosta z kunia nie spadl jak zobaczyl paparazzi. Takie parcie na szklo mial ! xD

 2. I dla przykładu całego Narodu Polskiego, Starosta wprowadzi nakaz jazdy furmankami. Z tradycji musi stać się w końcu zadość. Amen !

 3. Starosta jak Kuchciński pojechał samochodem służbowym na południe w celu prywatnym!!! I co mu zrobimy?

 4. Wstyd mi za takiego starostę. Myśli że jest zabawny, a kompromituje się na każdym kroku. I jeszcze te biedne dzieci ciąga za sobą. Żal patrzeć!
  Działalność poprzedników nie jest żadnym punktem odniesienia. Takie samo bagno. Łowicza zasługuje na zupełnie inną jakość i kulturę. Wątpię czy ktoś to zrozumie.

 5. Znowu jest pytanie w NŁ

  Znowu w NŁ pytanie. Ponawiam więc prośbę o pytanie sondażowe dotyczące potrzeby utrzymania 3 burmistrzów Łowicza za około 500 tysięcy złotych rocznie. Prosiłem o to kilka razy. Bezskutecznie. Sondaż zapewne dałby ciekawy wynik. Skoro NŁ tak punktuje powiat, niech zacznie też punktować miasto.

 6. Dobrze za płacili , bo jak wiadomo ,,dobra zmiana,, potrafi latać za darmoche…

 7. Samolotem jak marszałek nie mogą to przynajmniej w kilka koni 🙂

 8. no coz pisuarki moga wiecej – bo im sie k..a nalezy !!! hahahaha

 9. A trzech królów w łowickim ratuszu że średnią pensja 150tyś rocznie na głowę czyli 500tyś na wynagrodzenie na rok.
  Ach łowicz bogate miasto.

 10. No co? Auto z szoferem, nadworny fotograf, dorożki. Bawią się chłopaki a słoma z butów wystaje.

  • A poprzednia kadencja się nie bawiła?! Jak na wspomaganiu tańczyli aż buty były gubione i nikt nie widział nie pisał, fajnie było… No to i słoma nie bardzo miała z czego wystawiać…

  • No no....

   A wcześniej przecież też był kierowca w powiecie, tylko chyba miał za długi język…. A jak nowe auto kupione było przez starostwo to co- auto stało by w weekend nie używane a tak choć do pracy w poniedziałek było czym jechac, a i w weekend zainteresowani pojezdzili…

   • No no....

    No to kierowca był nie potrzebny…

   • Stałoby piszemy łącznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!—Jak piszesz na forum warto przestrzegać zasad ortografii ,jeśli się je zna!!!!!#!!!!Ale “ty”raczej nie znasz człowieczku xd!!!

  • Ale lipa...

   Za poprzednich gospodarzy, Włodarz płacił sobie dodatek za reprezentowanie powiatu swoim wizerunkiem i jakoś nikt nie narzekał,!

 11. Jeszcze trochę, a o grymas twarzy czepiać się będą.

 12. Przynajmniej zdjęcia ładne, konie, bryczki, zielen- pięknie to wygląda a nie samochody… żniwa z tradycją to i przyjazd też. Mi się pomysł podobał nie wiem jak innym- kwestia gustu

 13. No niektórym garnitury na żniwach przeszkadzaly bo to brak tradycji, no to z tradycją choć przyjechali, co tam bryczka w porównaniu do dwóch stanowisk wice burmistrzów…. Czy to powiat czy ratusz jak widać stać…

 14. A jak Starosta Figat wozil się bryczką z Panią dyrektor po Blichu to było dobrze i nikt nie pisał skąd kasa a tu sensacja

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.