Dzisiaj na moście przy ul. Mostowej prowadzone były prace naprawcze. Dwie firmy pracowały na dwóch przeciwległych końcach mostu.

Około godziny 7.30 pracownicy ZUM podjęli się naprawy krawężnika na ul. Mostowej od strony os. Tkaczew, który był zapadnięty i połamany. Jak usłyszeliśmy od robotników – ktoś prawdopodobnie wjechał w tym miejscu ciężkim sprzętem i dlatego krawężnik się zapadł. Panowie musieli wykuć i wybrać stary krawężnik wraz z kostką, a następnie położyć nowy i ponownie ułożyć kostkę. Naprawę zaplanowano do godziny 15.

Natomiast na zlecenie Urzędu Miejskiego w Łowiczu na początku mostu od strony przejazdu kolejowego wymieniony został słup oświetleniowy. Pracę wykonywali pracownicy firmy Teltech. Wczoraj pracownicy dokonali oględzin miejsca, natomiast dzisiaj rozpoczęli pracę koło godziny 8. Stary słup został zdemontowany ręcznie i ułożony na skrzyni ładunkowej pojazdu, następnie postawiono nowy słup, poprawiono przy nim kostkę, założono i podłączono lampę. Prace zakończyły się około godziny 13.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.