Samochód ciężarowy blokuje przejazd drogą z Łowicz – do Boczek i dalej do Kocierzewa. Pojazd blokuje oba pasy ruchu, nie ma możliwości jego ominięcia. Na miejscu jest patrol policji.

Jak dowiedzieliśmy się na miejscu od kierowcy ciężarówki, w czasie gdy wyjeżdżał z jednej z posesji w kierunku Łowicza tylne, lewe koła naczepy ześlizgnęły się na mokrym śniegu i utknęły w przydrożnym rowie. Stało się tak prawdopodobnie dlatego, że ze względu na dużą ilość śniegu na poboczach drogi,kierowca w czasie wyjazdu zdecydował się nie wjeżdżać w zaspę i wziąć mniejszy łuk. Pojazd ma wyciągnąć holownik, który jest w drodze.

Aktualne warunki na drogach, po nocnych i porannych opadach śniegu są dość trudne, na nawierzchni zalega błoto pośniegowe, na drogach niższej kategorii widać ubitą masę śnieżną. Policja zaleca ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

3 komentarze

  1. Nie wiesz nic nawet bladego pojęcia nie masz. Już ci pisałem czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj!

  2. Naczep odśnieżać nie muszą, opon zimowych zakładać nie muszą, łańcuchów montować nie muszą, ale jak pod górkę nie podjedzie lub zsunie się do rowu, to wtedy ludzie pomocy!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.