Mieszkańcy Oszkowic, Żdżar, Piasków Bankowych, Starych Piasków i Woli Gosławskiej oczekują, że władze powiatu łowickiego naprawią drogą Oszkowice – Wola Gosławska.

Zdjęcie obrazujące aktualny stan drogi nadesłane przez mieszkańców. fot. OSP Oszkowice

Droga o długości około 3,5 km jest w katastrofalnym stanie. Jaj nawierzchnia jest pełna dziur, z których niektóre mają ok. metr szerokości i 20 cm głębokości.

Mieszkańcy wspomnianych miejscowości są zirytowani, ponieważ przed 2 miesiącami spotkali się ze starostą łowickim Marcinem Kosiorkiem, który obiecał im podjęcie działań, aby załatać dziury w nawierzchni. W ich odczuciu nie zrobiono nic.

Czy tak było faktycznie i w kiedy można się spodziewać prawdziwego remontu drogi – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina oraz w wydaniu cyfrowym.

4 komentarze

  1. To już drogi gminne są w dużo lepszym stanie niż powiatowe. Wstyd!

  2. Takich dróg to w całym powiecie jest bardzo dużo

    • A czy mieszkasz przy takiej drodze? Czy chociaż raz dziennie przejeżdżasz taką drogą? Bo osoby które mieszkają przy tej drodze muszą nią jeździć nawet kilka bądź kilkanaście razy!

      • Tak się składa że mieszkam i codziennie muszę nią jeździć bo nie mam żadnej innej , dodatkowo w powiecie jest dużo dróg którymi ludzie muszą jeździć a na których nigdy nawet nie był asfaltu… wszystkie te jak i inne drogi powinny zostać naprawione w końcu żyjemy w kraju dobrej zmiany i cywilizacji zachodnioeuropejskiej, jesteśmy zieloną wyspą na mapie Europy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.