Co prawda jeszcze tydzień temu Pelikan szykował się do inauguracji rundy wiosennej, ale jak się okazało start rozgrywek II ligi w 2011 roku został przesunięty, co najmniej o tydzień. Trenerzy Robert Wilk i Zbigniew Czerbniak zatem zamiast wyjechać ze swoimi podopiecznymi do Elbląga na mecz z Olimpią mieli okazję do jeszcze jednej próby generalnej przed ligą. Przypomnijmy, że poprzednia, ta z poprzedniej soboty z MKS Kutno nie wypadła zbyt okazale bo łowiczanie przegrali wówczas z trzecioligowcami 0:2. Tydzień później także nie było zbyt dobrze… Na sztucznej trawie stadionu łowickiego OSiR gospodarze zmierzyli się z zajmującym szóste miejsce w III lidze Sokołem Aleksandrów Łódzki, a jedynego gola w 57. minucie strzelił Olaf Okoński. Przypomnijmy, że zespół przyjezdny prowadzi Bogdan Jóźwiak, który część swojej bogatej piłkarskiej kariery spędził w Łowiczu.

Paweł A. Doliński

 

Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:0)

0:1 – Olaf Okoński (57).

Pelikan: Sabela (70 Kocęba) – Domińczak (70 Rafał Bogus), Gołka, Gawlik, Marcinkiewicz (80 Adam Bryła) – Wyszogrodzki (75 Pomianowski), Solecki (70 Adam Pochwała), Łochowski, Adamczyk – Kosiorek (46 Rosiak), Kowalczyk (70 Rafał Trakul).

Sokół: Sima – Golański, Ziółkowski, Woźniczak, Gajewski – Adamiec, Maliszewski, Osowski, Świętosławski – Łagodziński, Kowalski oraz Dębowski, Turek, Świstak, Łągiewczyk i Okoński.

(pawel.dolinski@lowiczanin.info)

Komentowanie nie jest możliwe.