Drużyna złożona z mieszkańców osiedla Bratkowice zwyciężyła w pierwszych Osiedlowych Mistrzostwach Łowicza w Przeciąganiu Liny, które odbyły się na plaży nad Bzurą.

Pierwsze Osiedlowe Mistrzostwa Łowicza w Przeciąganiu Liny odbyły się na plaży nad Bzurą. Zwycięska drużyna z Bratkowic. fot. tb

W skład zwycięskiej drużyny wchodzili: Piotr Rutkowski – kapitan, Marcel Pęczkowski, Maciej Zieliński, Dawid Nierobisz i Kamil Szkup.

II miejsce zajęła drużyna z os. Górki, III miejsce zaś drużyna z os. Kostka.

Każda drużyna walczyła sześć razy z kolejnymi drużynami, w każdym pojedynku były dwie rundy. Wielu zawodników odczuło start drobnymi urazami rąk od trzymanej mocno liny. Nad przebiegiem zawodów czuwał sędzia Krzysztof Selenta.

Zawody zdominowali panowie, jedyną panią była Renata Karpińska w drużynie z Górek.

Imprezę zorganizowała grupa Łączy nas Łowicz.

 

Pierwsze Osiedlowe Mistrzostwa Łowicza w Przeciąganiu Liny odbyły się na plaży nad Bzurą. fot. tb

9 komentarzy

  1. Tero widac ilu w łowicu je mutantow.

  2. Co kwartał i na każdej imprezie łowickiej powinny być takie mistrzostwa. To spowoduje że trochę osób ruszy pupę z fotela i odstawi puszkę piwa.

  3. Bratki górą!

  4. No i super, a mecz Pelikana sie skończył po 14 i w żadnym z łowickich portali ani wzmianki o wyniku.

  5. brawo bratki byśta nie wygrały gdybym zmontował ekipe z mojej ulicy.Ale strongmey ze starej gwardi albo sie zapiły albo siedza wpudle.Czesc z nich w przyszłym roku bedzie na wolnosci to was ppokonamy.A rośnie juz nowy narybek siłaczy.Do zobaczenia za rok.