Kierowcy jadący autostradą A2 w kierunku na Poznań mogą napotkać na duże utrudnienia, będące następstwem dwóch zdarzeń drogowych.

Do pierwszego z nich, zderzenia dwóch samochodów, osobowego i dostawczego, doszło od godz. 13.00 na 360 kilometrze autostrady, na wysokości Lubowidzy w gm. Dmosin. Jedna poszkodowana osoba została zabrana do szpitala. Ruch odbywał się jednym pasem. Na miejsce, oprócz policji i karetki pogotowia ratunkowego, przybyła straż pożarna w sile dwóch zastępów z OSP Dmosin i 2 z JRG PSP w Brzezinach.

Drugie zdarzenie miało miejsce o godz. 13.55 na 377 kilometrze A2, również w kierunku na Poznań. Tam doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i busa, ranne zostały 2 osoby, zabrane do szpitala przez karetki ZRM. Do zabezpieczenia miejsca zdarzenia skierowano po jednym zastępie strażaków z JRG PSP w Brzezinach i Łowiczu oraz po jednym zastępie z OSP Łyszkowice, OSP Czatolin i OSP Kalenice.

Ruch odbywa się lewym pasem. Z uwagi na duży korek (ok. 10 km) spowodowany dwoma zdarzeniami na A2, możliwy jest objazd przez węzeł Łowicz do DW 704 i dalej DK 14 do Głowna, Strykowa, ewentualnie do Brzezin.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.