Ulica Warszawska na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z Nadbzurzańską i Poznańską jest nieprzejezdna z powodu tragicznego wypadku drogowego, w którym zginęły dwie mieszkanki powiatu łowickiego. Objazd poprowadzono ulicami Nadbzurzańską i Armii Krajowej.

Do wypadku doszło około godz. 10.10. Rzecznik prasowy łowickiej Komendy Powiatowej Policji Urszula Szymczak powiedziała nam, że ustalane są przyczyny i okoliczności w jakich doszło do wypadku. Z pierwszych ustaleń wiadomo, że dwie kobiety 60-letnia i 79-letnia z powiatu łowickiego (prawdopodobnie z Gągolina w gminie Kocierzew Połudnmiowy) jechały samochodem osobowym Nissan Micra od strony centrum Łowicza. W odległości około 300 m od skrzyżowania z ul. Nadbzurzańską ich pojazd zderzył się z samochodem ciężarowym DAF z naczepą, który jechał w przeciwną stronę.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy do zderzenia doszło czołowo, micra została poważnie uszkodzona, pogniecione części karoserii leżą w kilku miejscach, miejsce gdzie zatrzymał się pojazd zostało zasłonięte przez zabezpieczających miejsce tragedii strażaków. Obie kobiety jadące osobówką zginęły na miejscu.

Kierowcą Daf-a był 52-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, w czasie zdarzenia był trzeźwy. Mężczyzna nie odniósł obrażeń.

Łowicz. Wypadek drogowy na ul.Warszawskiej.
Łowicz. Wypadek drogowy na ul.Warszawskiej.
Łowicz. Wypadek drogowy na ul.Warszawskiej.
Łowicz. Wypadek drogowy na ul.Warszawskiej.

11 komentarzy

  1. Szczere kondolencje od rodziny z Podhala (*)

  2. Z Plaskocina nie z Gagolina

  3. Ile jeszcze wypadków, ile jeszcze osób tam straci życie, aby tiry wyrzucić z Warszawskiej i Bolimowskiej? Ile?

  4. Czy wie ktoś z którego Gągolina poszkodowane? tylko tyle

  5. Ich się już skończyła

  6. To ile w końcu trwa kadencja 5 czy 4 lata?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.