Do dwóch kolizji drogowych doszło 10 października po godz. 14 na drogach krajowych w Łowiczu.

Policja – zdjęcie zastępcze. fot. arch. NŁ

Do pierwszego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej (droga krajowa nr 92) z ul. Płocką (droga wojewódzka nr 584).

Kierujący Oplem Astrą 28-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, wyjeżdżając z ul. Płockiej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z KIA Carens, którą prowadził 45-letni kierowca. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawca dostał mandat i punkty karne.

Dwadzieścia minut później na ul. Zamkowej w Łowiczu (droga krajowa nr 14) jadący w kierunku ul. Poznańskiej Fiatem Punto 43-letni mieszkaniec Dzierżoniowa nie zachował wystarczającej odległości przed poprzedzającym go Oplem Astrą i gdy ten zahamował, uderzył w jego tył.

Oplem kierował 49-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Uczestnicy byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem i punktami.

2 komentarze

  1. Co robi policja ano pilnuje kibiców którzy przyjeżdżają do Łowicza lub przejeżdżają przez Łowicz,obstawia jakieś manifestacje , biegi ,a nie prowadzi prewencji .

  2. A bandziora, który pobił taksówkarza i spalił mu samochód, to bandycka prokuratura łowicka już wypuściła. Czy kolejny samochód do spalenia. Zbrodnie ORMO pieczołowicie siódmy raz umarza. A Andrzej, który niewinnie został dwukrotnie osadzony w areszcie i otrzymał mizerne odszkodowanie jest dalej terroryzowany.
    Czy policjant lub prokurator rozpoczoł w tej sprawie jakieś śledztwo? Nie!!!!
    Patrz człowieku jesteś pozostawiony sam sobie wobec bandytów!!!