Do śmiertelnego wypadku, w którym zginęło małżeństwo, 47-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta z powiatu kutnowskiego, doszło wczoraj po godzinie 17 na skrzyżowaniu w Złakowie Borowym w gminie Zduny.

W wypadku uczestniczył Renault Kangoo, którym kierował 47-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego oraz Volkswagen Transporter, którym kierował 50-letni mieszkaniec Gostynina.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Volkswagenem jechał od strony Złakowa Kościelnego i uderzył w prawy bok Renault Kangoo, który wyjechał z drogi podporządkowanej.

Uderzenie było tak silne, że samochody zakleszczyły się. Osoby w samochodzie marki Renault były nieprzytomne, bez widocznych funkcji życiowych. Pierwsza na miejscu wypadku była straż ze Złakowa Borowego.

– Konieczne było wykonanie przez strażaków dostępu do osób uwięzionych w samochodzie Renault – dowiedzieliśmy się od dyżurnego straży pożarnej. Żeby uzyskać dostęp do kierującego trzeba było odciągnąć jeden z samochodów. Z pomocą przyszedł właściciel ciągnika rolniczego. Mężczyzna już nie żył.

Ratownicy medyczni i strażacy prowadzili reanimację 46-letniej pasażerki. Niestety o godz. 18.18 stwierdzili zgon.

Ponadto w szpitalu w Łowiczu zatrzymany został 24-letni pasażer Volkswagena, mieszkaniec powiatu gostynińskiego. Trzy inne osoby z tego samochody nie wymagały hospitalizacji.

2 komentarze

  1. Kiedy niektórych kierowców Łowicka policja nauczy znaków drogowych. Przecież odwrócony trójkąt to prawie STOP, ale w łowickim dla ORMOwców to nie działa. Skutek j.w. “Rowerem za krowami” już nie pojadą.

    • Głu.piś cycu… Nic nie “rozumisz” – komentarz nie na miejscu, bez sensu. Wyrazy współczucia dla najbliższych…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.