Jacek Kaniewski, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu, mieszkaniec Skierniewic, startuje w konkursie na dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach.

Jacek Kaniewski (po środku) w czasie otwarcia oddziału chorób wewnętrznych po remoncie, w marcu 2017 r.

Konkurs został ogłoszony 31 grudnia ubiegłego roku, a termin zgłaszania kandydatów upłynął 30 stycznia. Nazwiska kandydatów, wśród których jest Jacek Kaniewski, poda portal Głosu Skierniewic i Okolic. Dyrektor w rozmowie z nami potwierdził to. Wyjaśnił jednak, że niezręcznie byłoby mu odpowiadać na pytanie, czy chce odejść z Łowicza. Niedługo kończy się jego 6-letnia kadencja na stanowisku dyrektora ZOZ w Łowiczu i zarząd powiatu, zgodnie z ustawą, musi ogłosić konkurs.

Spodziewa się, że stanie się to pod koniec lutego. Zamierza w nim startować. Procedura konkursu na dyrektora szpitala w Skierniewicach trwać będzie do końca marca. W Łowiczu można się spodziewać, że trwać będzie do końca maja.

25 komentarzy

 1. lewacy, dajcie spokój, bo dzieci chrzcicie, do imprezy komunijnej dopuszczacie, bo o przyjęciu sakramentu nie macie pojęcia, więc po co ten nalot? od Biedronia jesteście, co chce walczyć z kościołem, fuj!

 2. Kronisie!Jakiś Ty .mundry,głupio mundry.On nie sprawuje poslugi tylko pracuje i to za baaaaaaardzo dużą kasę.Jak to się ma do tego,że Pan Jezus uzdrawial i namaszczal za darmo??????Ciemnogrodzie!!!!

  • Królestwo Jezusa nie jest z tego świata. Skoro nie rozumiesz, to po co głos zabierasz? Oświecony!!!!

 3. Dyrektorem ma być Tadeusz Juda.

 4. Łączy na 500 + koryto +

 5. To prawda, że na Dyrektora Szpitala ma startować Robert Wójcik i dlatego zwolnił się z PCPR????

 6. Tak, przeszkadza mi. Nie mam nic przeciwko pełnieniu posługi swoim wiernym w szpitalu, chociaż pacjenci innego wyznania nie mają swojego kapelana pobierającego tam uposażenie, jednak zdjęcie panów w towarzystwie kapelana jest w tym newsie po prostu słabe.

 7. a na łożu śmierci i godnego pochówku chcą wszyscy, więc po co te komentarze? a ksiądz pełni właściwą funkcję.

 8. Pisdzielce

  A może dyrektorem zostanie ogier z KRUSu? Ten to dopiero jest gamoń!

 9. Pisdzielce

  Łączy nas 500+ 300+ koryto+

 10. Piesek Leszek

  Chodzą słuchy że dyrektorem będzie p. Wolski.

 11. Na zdjęciu dyrektor, pacjent w okularach i pielegniarka

 12. Figat na dyrektora!!!! Ten się dopiero zna!

 13. Podobno dyrektorem ma zostać wszechwiedzący j.w. łowicki biznesmen

 14. Wyczuł PiSmo nosem.

 15. łowiczak

  a skąd wiesz że w sukience, przea nie widać

 16. Czarni są teraz duspasterzami od wszystkiego. Słyszałem że będą duszpasterze Orlenu, biedronki, szkoły to może być duspasterz od szpitala a co tam szkodzi … chory kraj.

 17. lowiczak123

  Lepiej się zastanówcie czy ten konkurs faktycznie wygra ktoś kompetentny, czy naszą nowa powiatowa “miotła” sprząta robiąc miejsce dla swoich. Hmmmm

 18. Wszystko pięknie ale co na tym foto robi ten w sukience?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.