3 pieczone dziki podzielono na porcje i rozdano dzisiaj, 13 lipca, podczas Dnia Kiernozkiego Dzika. Impreza w zespole pałacowo-parkowym jak zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a sceną zawładnęli właśnie artyści disco polo: Loverboy i Miły Pan.

Atrakcje rozpoczęły się już o godz. 17. Chętni mogli uczestniczyć w konkursach, takich jak bieg z dzikiem, rzut dzidą do dzika (dzik był narysowany na tarczy), przeciąganie liny i bieg w workach.

W programie artystycznym oglądaliśmy poloneza w wykonaniu dzieci z Przedszkola Samorządowego w Kiernozi, występ Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Boczki Chełmońskie” oraz koncert zespołu „S.O.S Abba cover show”.

Degustacja mięsa z pieczonego dzika rozpoczęła się o godz. 19. Na porcje podzielono i rozdano uczestnikom imprezy 3 pieczone dziki, które przygotowało miejscowe Koło Łowieckie „Orzeł” przy współpracy z Kołem Łowickim „Jemioła” z Warszawy, które ma wyznaczone tereny łowieckie m.in. na terenie gminy Kiernozia.

O godz. 20 swoje koncerty rozpoczęli artyści disco polo – Loverboy i Miły Pan. A już od godz. 22 planowana jest zabawa taneczna z zespołem „Speed”.

5 komentarzy

 1. Fajna impreza. Fajnie, że komuś się chce jeszcze to robić, a z roku na rok coraz lepiej.

 2. Małlszycok Damazy

  A Bejdy pseudo strażoka tamuj nie widzieliśta?Nie był sie nażreć za darmoche?A przy okazji lansować sie przed wyborami do koryta?

  • Łowiczak trzeźwo myślący

   Bejda po przegranych wyborach nie może wyjść z depresji. Ciężko mu teraz po spalonym sojuszu z kolorowymi zboczencami twarz pokazać publicznie.

 3. Grzegorz

  Ilu tam tych dzików.

 4. spox

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.