W bardzo przyjemnej atmosferze upłynęła impreza z okazji Dnia Kobiet, która dzisiaj, 10 marca odbyła się w GOK w Bolimowie. Dla przybyłych pań wystąpiły dwie artystki: aktorka Aniceta Raczek-Ochnicka i grająca na akordeonie Ewelina Nowakowska. 

Aktorka w przezabawny sposób opowiadała o damskiej torebce: ile waży (bardzo dużo), co można w niej znaleźć (czasem buty, ale też np. pistolet), a także czego nie można z niej nigdy znaleźć (zwykle tego, co właśnie jest nam potrzebne). Mówiła też, jak i dlaczego trudno jest kobiecie spakować swoją torebkę na podróż samolotem i że zawsze wtedy, gdy jest wtedy prześwietlana – w jakiś cudowny sposób – postronne osoby znajdują w niej to, czego jej właścicielka znaleźć nie mogła.  

Wystąp Anicety Ochnickiej, związanej przez męża z Łowiczem, przeplatany był muzyką graną – z wielką ekspresją – przez Ewelinę Nowakowską.  

Po koncercie były życzenia dla pań od władz gminy i dyrektorki GOK Ireny Śmigiery-Milewskiej, która wręczyła wójtowi Stanisławowi Linartowi sekretarzowi gminy Andrzejowi Czarnocie po dużej – jak pokreśliła – najbardziej gorzkiej czekoladzie, z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Mężczyzny. 

Komentowanie nie jest możliwe.