Dziś 15 lutego do godz. 20.00 będzie można, w ramach dnia otwartego, poznać ofertę Domu Pogrzebowego H. Skrzydlewska, największego w naszym rejonie i oferującego kompleksowe usługi związane z pochówkiem zmarłych. 

 – Chciałam zobaczyć, z ciekawości, przede wszystkim kwiaciarnię. Dom pogrzebowy raczej mnie nie interesuje, zajrzę tam, ale mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z tego miejsca jeszcze przez długi czas – powiedziała nam pani Maria, która z rodziną skorzystała z oferty w drodze na groby bliskich na położonym obok cmentarzu parafii Świętego Ducha.

Przedstawiciel firmy Przemysław Bartusiak powiedział nam, że oferta otwartego domu pogrzebowego obejmuje wszystko co związane jest z pogrzebem. – Nie mamy i nie planujemy mieć w Łowiczu krematorium – zaznaczył Bartusiak.

Firma w związku z otwarciem przewidziała promocję na swoje usługi.

13 komentarzy

  1. Dużo taniej i lepiej

  2. kopacz dołów pod trumny

    Biznes w którym nie ma litości….podskkujesz osobiście cie pochowają

  3. Wszystko jedno i tak do piachu. Juz po śmierci niek nie bedzie mnie obdzierał za skóry… byle taniej

  4. Mają z 50 kwiaciarni w łodzi i jeszcze im mało? Poważnie tego nie rozumiem…

  5. Ich motto: PO TRUPACH DO CELU! Rzecz jasna finansowego. Ale takie to jest już nasze ziemskie życie. A właściwie jego zakończenie.

  6. Trzeba przyznac ze us£ugi pogrzebowe na wysokim poziomie.Niestety w grudniu odszedl.moj tato😪😪😪cala obsluga pogrzebu zajela sie firma Szkydlewska od zabrania ciala z domu😪 po zatwienie spraw w ZUSie.Wszystko dopiete na ostatni guzik.Piekne auta panowie z obslugi calej ceremoni kulturalni .Jednym slowem godnie tato byl.odprowadzony w ostatnia droge😪
    Polecam firme Szkydlewskich.U nas w Glownie sa juz od lat.