To już pewne: Edyta Strumian, dyrektor Miejskiego Żłobka w Głownie została radną Sejmiku Województwa Łódzkiego. Nowa radna złożyła zaprzysiężenie podczas wczorajszej (26 listopada) sesji Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Zmiana w strukturach wspomnianego sejmiku zaszła na skutek wyborów parlamentarnych, w których dotychczasowy radny wojewódzki Dariusz Joński z Koalicji Obywatelskiej zdobył mandat poselski. Jego miejsce w sejmiku zajęła Edyta Strumian.

Edyta Strumian. Dyrektor Gimnazjum Miejskiego w Głownie, a wkrótce też dyrektor Miejskiego Żłobka. Fot. Elżbieta Woldan-Romanowicz
Edyta Strumian. fot. archiwum NŁ

– Głowno jest jedynym tej wielkości miastem w regionie, które reprezentowane jest w Sejmiku przez dwie radne – czytamy fanpage’u FB Urzędu Miejskiego w Głownie.

Przypominamy, że radną wojewódzką jest także Alicja Antczak z PiSu. aw

7 komentarzy

 1. A co ta Pani potrafi? Najpierw wsadzona przez kolegę na dyrektora gimnazjum, później przez tego samego kolegę na dyrektora żłobka, a teraz trafiło się jak ślepej kurze ziarno.

 2. Bardzo mi wszystko jedno. To nic konkretnego nie zmieni dla miasta.

  • Jak nie nauczycielka to przedszkolanka. Same autorytety

   • Dokładnie.

    • to wybierajcie innych ludzi a nie potem zdziwienie

    • Panie Romanie,nikt sie nie dziwi tylko stwierdzamy fakty. Za malo jest racjonalnie myslacych mieszkancow ktorzy oddaja glosy. Przed wyborami wierzymy w cuda a potem placimy za brak wyobrazni delikatnie mowiac. Tak samo z Panem Janeczkiem i sprawą oplat za smieci. Za 4 lata znowu zapomnimy i znowu to samo. Brak dobrych kandydatow ktorzy nie kandydują dla forsy,proste.

    • Głowno, to taka enklawa, co na ciało się głosuje. I tyle.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.