Zarówno w Gimnazjum Miejskim w Głownie, jak i Sportowym Gimnazjum Powiatowym w ZSLG egzaminy gimnazjalne mają odbyć się w terminie i w siedzibach tych szkół.

Dyrektor Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II Edyta Srumian uzupełniła składy osobowe zespołów nadzorujących, co zapowiadała wczoraj, więc jutrzejszy sprawdzian, a po nim kolejne mają odbyć się w siedzibie placówki, nawet jeśli strajk nauczycieli będzie kontynuowany.

Także od dyrektor Gimnazjum w Zespole Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Głownie Anny Lewandowskiej dowiedzieliśmy się, że egzamin odbędzie się w terminie.

W gminie Głowno natomiast odbędzie się wspólny egzamin dla gimnazjalistów z 3 szkół. 
Zgodnie wcześniejszymi zapowiedziami, przygotowywana jest organizacja egzaminów gimnazjalnych w jednym miejscu dla wszystkich 55 zdających z trzech placówek w: Mąkolicach, Popowie Głowieńskim i Lubiankowie. Egzamin ma zostać zorganizowany w siedzibie ZS-P w Popowie Głowieńskim. Arkusze dla zdających przywiozą dyrektorzy tych szkół. Ze względu na liczbę zdających zrezygnowano z pierwotnego pomysłu, by egzamin odbył się w Bronisławowie, gdzie w ośrodku kultury byłoby za ciasno.

Jutrzejszy, pierwszy sprawdzian w ramach egzaminu ma się rozpocząć o godz. 9.00.

4 komentarze

  1. Tzn boją się strajkować ….cieniasy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.