Foto Art Galeria EKSPOZYCJA 34 zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej o tematyce muzycznej pt. „Live in Łowicz”.

Wernisaż odbędzie się już w najbliższy piątek 7 lipca o godzinie 17 w korytarzu prowadzącym do salonu Empik w Galerii Łowickiej, dokąd została przeniesiona galeria.

– Zmiana miejsca dotychczasowej prezentacji w bramie kamienicy przy ul. Zduńskiej 34 w Łowiczu spowodowana była chęcią rozwoju i tym, by wystawy trafiały do większego grona odbiorców – tłumaczy Sylwester Cichal, jeden z pomysłodawców założenia EV34.

Od czasu otwarcia galerii, w styczniu 2012 roku, zorganizowanych zostało tam w sumie 27 wystaw o różnej tematyce: fotograficznej, artystycznej, historycznej i przyrodniczej, a swoje prace prezentowało ponad 40 autorów. Działalność EV34 w nowym miejscu zainauguruje wystawa „Live in Łowicz”, składająca się z fotografii ukazujących muzyczną stronę życia miasta.

– W tym roku, po przerwie, za sprawą Łowickiego Ośrodka Kultury do kalendarza imprez miejskich powróciły Dni Łowicza. Bardzo nas to cieszy! Postanowiliśmy ten fakt podkreślić! Powrót święta miasta, to również doskonała okazja do przypomnienia sobie artystów występujących w Łowiczu. Niech wystawa będzie fotograficznym przedłużeniem tych dni – intrygują autorzy zdjęć, Sylwester Cichal i Jacek Rybus.

Komentowanie nie jest możliwe.