Sezon rozgrywek łowickiej “ekstraklasy”, czyli Kia Open I ligi rusza w sobotę, 26 listopada 2016 roku. Na parkiecie hali sportowej OSiR nr 1 w Łowiczu spotkają się tylko cztery zespoły. W 1. kolejce pauzują zawodnicy Novum Pędzących Imadeł, a jedno spotkanie, pomiędzy Zatorze Zu-An Dach-Lux Łowicz – Drużyna Kia Łowicka Łowicz zostało przełożone na inny termin.

Terminarz 2. kolejki ŁoLiF

 

Sobota – 2016.11.26:

2. kolejka Zina III ligi ŁoLiF – 2016.11.26 (sobota):
godz. 12.30: Bezedura Łowicz – Karczma Bednarska Bednary
godz. 13.00: Górki Łowicz – FC Gągolin
godz. 13.30: No. 16 Łowicz – PP Chruślin
godz. 14.00: FC Łaguszew – Bezedura Łowicz
godz. 14.30: GMG Elektrosystem Łowicz – Dark-Chińska II Łowicz
godz. 15.00: Marbud Chąśno – Ha-Ha-Ha! Łowicz
Pauza: Akacjowa-Team Dzierzgów.

1. Ha Ha Ha! Łowicz 1 3 5-1
2. MarBud Chąśno 1 3 4-2
3. Karczma Bednarska Bednary 1 3 3-1
4. Bezedura Łowicz 1 3 2-0
5. No. 16 Łowicz 1 3 2-1
6. PP Chruślin 1 3 1-0
7. Bez Nazwy Łowicz 0 0 0-0
8. FC Gągolin 1 0 1-2
9. FC Łaguszew 1 0 0-1
10. Dark-Chińska II Łowicz 1 0 2-4
11. Górki Łowicz 1 0 1-3
12. GMG Elektrsystem Łowicz 1 0 0-2
13. Akacjowa-Team Dzierzgów 1 0 1-5

 

1. kolejka Kia Open I ligi ŁoLiF:
godz. 16.20: Błękitni Dmosin – Blokersi Łowicz
godz. 17.00: Toreliusz Łowicz – Bo-Dach Grudze
godz. 17.40: Renix Eko-Plast Łowicz – Fantazja Głowno
godz. 18.20: Chińska Stacje Paliw Haczykowscy Łowicz – SMS Dąbkowice
Zatorze Zu-An Dach-Lux Łowicz – Drużyna Kia Łowicka Łowicz
przełożona
Pauza: Novum Pędzące Imadła Łowicz.

 

1. Chińska Stacje Paliw Haczykowscy (1) 0 0 0-0
2. Drużyna Kia Łowicka Łowicz (2) 0 0 0-0
3. Renix Eko-Plast Łowicz (3) 0 0 0-0
4. Novum Pędzące Imadła Łowicz (4) 0 0 0-0
5. Błękitni Dmosin (5) 0 0 0-0
6. Blokersi Łowicz (6) 0 0 0-0
7. Bo-Dach Grudze (7) 0 0 0-0
8. Fantazja Głowno (8) 0 0 0-0
9. Zatorze Zu-An Dach-Lux Łowicz (9) 0 0 0-0
10. SMS Dąbkowice (12) 0 0 0-0
11. Toreliusz Łowicz (a) 0 0 0-0

 

2016.11.27 – niedziela:
2. kolejka Robkol IV ligi ŁoLiF – 2016.11.27 (niedziela):
godz. 13.00: KS Ostrowiec – FC Jeziorko
godz. 13.30: Kropidła Niepokalanów – Żuberki.pl Łowicz
godz. 14.00: Załoga Auto-Strefa Łowicz – Korona Junior Wejsce
godz. 14.30: KS Żychlin – Strażacy Powiatu Łowicz
godz. 15.00: OSP Soccer Stachlew – SMS II Dąbrowice
godz. 15.30: Błękitni II Dmosin – ZSCKR Zduńska Dąbrowa

1. FC Jeziorko 1 3 5-0
2. KS Żychlin 1 3 6-2
3. Strażacy Powiatu Łowicz 1 3 5-1
4. Błękitni II Dmosin 1 3 3-1
5. Załoga Auto-Strefa Łowicz 1 1 4-4
    Żuberki.pl Łowicz 1 1 4-4
7. SMS II Dąbrowice 1 1 3-3
    ZSCKR Zduńska Dąbrowa 1 1 3-3
9. KS Ostrowiec 1 0 1-3
10. Korona Junior Wejsce 1 0 2-6
11. OSP Soccer Stachlew 1 0 1-5
12. Kropidła Niepokalanów 1 0 0-5

3. kolejka Julomax II ligi ŁoLiF:
godz. 16.00: Victoria Bielawy – Dąbro Łowicz
godz. 16.30: KS Stefan Łowicz – Gutenów Łowicz
godz. 17.00: Subiekt Nieborów – GKS Jurny Buhaj Bedlno
godz. 17.30: Baumit Łowicz – Laktoza Łyszkowice
godz. 18.00: Bang-Bang Łowicz – Tor-Rem Bobrowniki
godz. 18.30: Alcatraz-Julomax Łowicz – Victoria Zabostów
godz. 19.00: Gladiatorzy z Miasta Noży Żychlin – Merc-OSP Karsznice Duże

1. GKS Jurny Buhaj Bedlno (1) 2 6 10-1
2. Victoria Bielawy (2) 2 6   9-3
3. Tom-Rem Bobrowniki (6) 2 4   6-4
4. Laktoza Łyszkowice (5) 2 4   4-3
5. Bang-Bang Łowicz (10) 2 3   5-3
6. Merc-OSP Karsznice Duże (4) 2 3   5-6
7. Gutenów Łowicz (3) 2 3   2-3
8. Alcatraz-Julomax Łowicz (14) 2 3   3-6
9. Subiekt Nieborów (6) 2 2   6-6
10. Baumit Łowicz (6) 2 1   4-6
11. Victoria Zabostów (12) 2 1   3-5
12. Dąbro Łowicz (6) 2 1   4-7
13. Gladiatorzy z Miasta Noży Żychlin (13) 2 1   3-7
14. KS Stefan Łowicz (11) 2 0   1-5

Więcej informacji w papierowym wydaniu Nowego Łowiczanina.

Komentowanie nie jest możliwe.