Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

27. Finał WOŚP w Starym Waliszewie

13 stycznia o 14:00 - 17:00

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Starym Waliszewie liczy 40 wolontariuszy. W niedzielę, oprócz kwesty, organizuje szereg wydarzeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Stowarzyszania Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic.

Rozpoczną się one o godz. 14.00 Najpierw odbędzie się koncert uczniów, a następnie licytacja fantów, m.in. koszulek i gadżetów przekazanych przez Fundację WOŚP, autografu Piotra Żyły, biletów na spektakl “Szalone nożyczki”, książek, tortu, kuponu na usługi fryzjerskie, kuponu na świerk czy markowych perfum. Tradycyjnie licytację poprowadzi prezes Stowarzyszenia Cezary Olejniczak.
Po licytacji dzieci będą mogły skorzystać z wielu atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy, zabaw z animatorami, basenu z balonami czy fotobudki. Starsi uczniowie będą rozgrywać Turniej FIFY, w którym główną nagrodą będzie puchar Dyrektora Szkoły. Będą też mogli grać w tenisa stołowego.
W tym roku sztab przygotował też atrakcję dla pań w postaci pokazów makijażu kosmetykami Avon. Będzie też kawiarenka dla seniorów.
W szkole odbędzie się też kiermasz rękodzieła z pracami uczniów i przedmiotami otrzymanymi od sponsorów. Całkowity dochód w z wszystkich podjętych działań zostanie przekazany Fundacji WOŚP.

Szczegóły

Data:
13 stycznia
Czas:
14:00 - 17:00
Kategorie Wydarzenie :
,
Tagi Wydarzenie
, ,

Organizator

Sztab WOŚP w Starym Waliszewie

Miejsce

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starym Waliszewie
Stary Waliszew
Stary Waliszew,
+ Google Map