Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Choinka Miejska na Starym Rynku w Łowiczu

6 grudnia 2019 o 16:00 - 19:00

Informacje organizatorów:

Burmistrz Łowicza Krzysztof Jan Kaliński zaprasza wszystkie dzieci na coroczną imprezę choinkową! Zabawa świąteczna, zorganizowana zostanie na Starym Rynku w piątek, 6 grudnia 2019 r. w godzinach 16:00-19:00. Podczas zabawy choinkowej Mikołajowie tradycyjnie rozdawać będą dzieciom paczki z łakociami. Aby je otrzymać trzeba będzie okazać specjalny kupon.

Od 28 listopada można go było kupić w łowickich przedszkolach i szkołach oraz ich część w Urzędzie Miejskim w Łowiczu. W sumie przygotowano 4 000 paczek dla dzieci. Każdy z kuponów weźmie dodatkowo udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez sponsorów. Zarówno na Starym jak i Nowym Rynku staną choinki ustrojone lampkami, bombkami i kolorowymi łańcuchami.

Choinka Miejska tradycyjnie rozpocznie się zapaleniem lampek na świątecznym drzewku. Po ceremonii otwarcia będzie można obejrzeć świąteczne występy w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej Nr. 1 im. Tadeusza Kościuszki i Pijarskiej Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie SnowTubing – zjeżdżalnia na oponce oraz stoiska ze świątecznymi ozdobami. Tradycyjnie, będzie można zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem, a także odwiedzić na stoisku łowickich strażaków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowiczu.

Szczegóły

Data:
6 grudnia 2019
Czas:
16:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Stary Rynek w Łowiczu
Stary Rynek
Łowicz, woj. łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map