Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Popowie Głowieńskim

3 marca 2018 o 10:30 - 21:00

W sobotę, 3 marca, Szkoła Tańca Jedynka z Łodzi organizuje w Popowie Głowieńskim II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Głowno.

Turniej odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim i potrwa cały dzień, od godz. 10.30, nawet do 22.00.

O 10.30 wystartuje blok I (najmłodsi tancerze), o 14.30 – blok II (młodzież), a o 18.00 – blok III. Wójt gm. Głowno Marek Jóźwiak, który z entuzjazmem podszedł do propozycji łódzkiej “Jedynki”, ma nadzieję, że publiczność dopisze. Wstęp na widownię jest bezpłatny.

Dla chętnych do obejrzenia tanecznych zmagań mieszkańców gminy Głowno, urząd organizuje transport na finałową część turnieju. Dwa autobusy wyjadą o godz. 16.00. Pierwszy będzie zbierał pasażerów na trasie: Kadzielin (przystanek przy dk 14) – Ostrołęka (OSP) – Albinów (przy sołtysie) – Wola Lubiankowska (Dom Ludowy) – Różany (skrzyżowanie) – Lubianków (OSP, przy sołtysie) – Rudniczek (Dom Ludowy, przy sołtysie) – Antoniew (przystanek) – Ziewanice (blok, przy sołtysie) – Boczki Domaradzkie (OSP) – Popówek (przy sołtysie) – Karnków (przy kapliczce). Drugi autobus wyruszy o 16.00 z Woli Mąkolskiej (od Pludwin) i będzie jechał trasą przez Mąkolice I, Mąkolice II (stając na przystankach szkolnych) oraz Wola Mąkolska (stając przy numerach 2,12 i 25).
Odwozy rozpoczną się o godz. 21.00.

Materiały promocyjne Urzędu Gminy Głowno

Miejsce

Popów Głowieński
Popów Głowieński 26
Popów Głowieński, łódzkie 95-015 Poland
+ Google Map