Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Infernal Night 2019 / VI episode

31 sierpnia 2019 o 18:00

Informacje organizatorów:

VI edycja uderzenia już 31 sierpnia 2019 na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury! Infernal Night powraca w niezmienionej formie jednodniowego festiwalu wspierającego rodzimy underground. Bilety w cenie 10 zł do kupienia na wejściu na imprezę.

Hedlinerem tegorocznej edycji będzie elbląska Trauma, która jest jedną z najbardziej doświadczonych polskich formacji Death Metalowych. Zespół Trauma to grupa pasjonatów oddanych bez reszty muzyce i scenie ekstremalnej, którzy mimo tak wielu lat grania wciąż bawią się tym co robią i widać to bezapelacyjnie na ich koncertach.

Na Infernal Night nie może zabraknąć przedstawicieli wschodniej ściany. W tym roku będzie to skład Straight Hate czyli grindcore’owe tornado. Może zagrają coś z nowego wydawnictwa,które ujrzy światło dzienne we wrześniu tego roku.

Na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury wystąpi także łódzki Arcane Dust. Muzyka Arcane Dust oscyluje wokół death metalu, dominują więc ciężkie gitary, wokale oparte są na growlu. Zespół obecnie koncertuje promując swoje pierwsze wydawnictwo pt. „La Loba”. Pojawi się również Defying, którego jest wypadkową post i progmetalu. Grupa nie boi się eksperymentowania i często sięga po niekonwencjonalne środki brzmieniowe, wśród których można usłyszeć szerokie spektrum efektów gitarowych, sample, gitarę akustyczną czy wiolonczelowe smyczki. Aktualnie muzycy pracują nad drugim pełnoprawnym albumem.

Skład tradycyjnie uzupełnia nasz łowicki Infernal Bizarre – gospodarz i organizator imprezy.

 

Szczegóły

Data:
31 sierpnia 2019
Czas:
18:00
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Dziedziniec ŁOK
ul. Podrzeczna 20
Łowicz, woj. łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
46/8437-40-01
Strona internetowa:
lok.art.pl