Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Koncert zespołu Gregorja Cepona w pałacu w Sannikach

7 października 2017 o 13:00

Sobota 7 października, godzina 13 i 16

W tym roku wystąpi zespół Gregorja Cepona, który zagra słoweńskie rytmy – popłyną dźwięki akordeonu, klarnetu, gitary, trąbki i kontrabasu wprawią wszystkich w wspaniały nastrój. Koncert okraszony zostanie dźwięcznym basem i barytonem Janeza Kunavara oraz wzbogacony słowem wprowadzającym do muzyki słoweńskiej Marty Kunavar.

Bilety na ten koncert za pół ceny czyli 7 zł. Można rezerwować na stronie internetowej www.ecasanniki lub telefonicznie, szczególnie jeśli chodzi o grupy.

Zwiedzanie pałacu tego dnia 6 zł lub 3 zł ulgowy (uczniowie i studenci oraz osoby niepełnosprawne) – w ramach weekendu za pół ceny.

Zapraszamy do sannickiego pałacu na weekend za pół ceny. Jest to już trzecia edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, której organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna. W dniach 7 i 8 października od godziny 8 do 17 można zwiedzać zabytkowy pałac w Sannikach, w którym mieszkał i komponował Fryderyk Chopin.
„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to doskonały pomysł na pokazanie ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie jak największej liczby osób do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju.

Szczegóły

Data:
7 października 2017
Czas:
13:00
Kategorie Wydarzenie :
,
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Pałac w Sannikach
Sanniki, mazowieckie Polska + Google Map