Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Małe Granty 2019 – spotkanie informacyjne w ŁOK

20 lutego 2019 o 17:00

Informacja organizatorów:

Małe Granty 2019 – spotkanie informacyjne 20 II
Zbliża się kolejna edycja konkursu MAŁE GRANTY. Jeśli masz pomysł na ciekawe działanie w dziedzinie kultury (np. warsztaty, mały koncert, drobne wydawnictwo, wystawę), to jest to coś dla Ciebie!

Spotkajmy się 20 lutego w Łowickim Ośrodku Kultury o godz. 17:00. Opowiemy co i jak. Aplikowanie jest proste, a my zawsze chętnie podpowiemy i doradzimy.


Celem konkursu jest wzmocnienie relacji partnerskich i form współpracy między Łowickim Ośrodkiem Kultury a organizacjami pozarządowymi, grupami nieformalnymi i podmiotami indywidualnymi, działającymi na rzecz kultury miasta Łowicza.

Konkurs MAŁE GRANTY wspiera autorskie projekty kulturalne w zakresie:

  • Upowszechniania kultury poprzez produkcję i prezentację wydarzeń artystycznych ze wszystkich dziedzin sztuki wspieranie realizacji przedsięwzięć artystycznych, w szczególności spektakli, konkursów, przeglądów, spotkań, warsztatów, wystaw oraz innych form służących rozwojowi działalności kulturalnej i artystycznej.
  • Edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży, w szczególności promocji dokonań artystycznych – wspieranie realizacji przedsięwzięć i programów edukacyjnych, dotyczących wszystkich dziedzin działalności kulturalnej.
  • Wspierania artystycznej twórczości amatorskiej – wspieranie osób i grup działających w rożnych dziedzinach obszaru kultury.
  • Podtrzymywania tradycji narodowej, obywatelskiej i kulturowej – wspieranie realizacji wystaw, koncertów oraz innych przedsięwzięć, służących podtrzymywaniu tradycji narodowej, obywatelskiej i kulturowej w tym odnoszącej się do rocznicy 100-lecia Niepodległości Polski.
  • Wykorzystania przestrzeni miejskiej dla sztuki – wspieranie działań budujących i projektujących nowe aktywne relacje
    z odbiorcą sztuki w szczególności zmierzających do zmiany przestrzeni miasta.
  • Wymiany dorobku, informacji, umiejętności i doświadczeń z zakresu kultury – wspieranie wydawnictw książkowych i publikacji, spotkań autorskich oraz warsztatów.

W ramach konkursu dofinansowane będą projekty do kwoty 5.000 zł.

Nabór wniosków będzie trwał od 21 lutego do 11 marca 2019 r.

Szczegóły

Data:
20 lutego 2019
Czas:
17:00
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Łowicki Ośrodek Kultury
Podrzeczna 20
Łowicz, łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map