Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Pierwsza rozgrywka gry na smartfony “Tropem tajemniczego skarbu”

28 września 2019 o 11:00

Informacje organizatorów:

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Łodzi przygotowała nie lada gratkę dla miłośników książek i… gier! To gra na smartfony „Tropem tajemniczego skarbu ”!

Aby wziąć udział w grze:
• przyjdź 28 września 2019 r. o godz. 11.00 do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łowiczu

• zabierz ze sobą naładowany smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu i włączonym dokładnym trybem określania lokalizacji (GPS).

Graj i wygraj atrakcyjne nagrody!

Przemierzając ulice Łowicza, będziesz mógł poznać ciekawostki o mieście i postaciach z nim związanych. Zapewniamy, że jest co odkrywać! Gra będzie dotyczyła głównie muzealnika i regionalisty związanego przez kilkadziesiąt lat z Łowiczem.
Regulamin gry i szczegółowe informacje dostępne są na stronie:
www.pbplowicz.blogspot.com

Gra miejska na smartfony organizowana jest w ramach cyklu gier terenowych TAJEMNICZE ŁÓDZKIE z okazji obchodów 100-lecia Województwa Łódzkiego, które zostały objęte Patronem Honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. Fundatorem atrakcyjnych nagród jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Pierwsza rozgrywka skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu łowickiego w ramach rozgrywek międzyszkolnych.W danym zespole może być maksymalnie 5 osób (w tym opiekun – osoba dorosła) z danej szkoły. Ilość drużyn z danej szkoły będzie ustalana z Organizatorami. W przypadku zgłoszenia drużyn szkolnych dopuszcza się możliwość udziału w grze osób niepełnoletnich przy założeniu, że w każdej grupie będzie jedna osoba pełnoletnia biorąca odpowiedzialność za osoby niepełnoletnie.

Formularze zgłoszeniowe drużyn wraz z deklaracjami i zgodami na przetwarzanie danych osobowych, przyjmowane są do 26 września 2019 r. W przypadku pytań organizatorzy proszą o kontakt mailowy biblioteka@pbplowicz.pl lub telefoniczny: 46 837 38 74

Szczegóły

Data:
28 września 2019
Czas:
11:00
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie

Miejsce

Powiatowa Biblioteka Publiczna
3 Maja
Łowicz, łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map