Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Pokaz work in progress spektaklu przygotowanego podczas warsztatów “To miasto to moja opowieść”

30 kwietnia 2017 o 16:00 - 18:00

To miasto to moja opowieść

30.04.2017 (niedziela), godz.16.00, ŁOK/strych


Zapraszamy na pokaz work in progress spektaklu przygotowanego przez uczestników warsztatów TO MIASTO TO MOJA OPOWIEŚĆ pod okiem profesjonalnych twórców teatralnych.

Prezentowany na pokazie scenariusz został zbudowany na historiach mieszkańców Łowicza, na fragmentach aktualnych i archiwalnych artykułów z łowickiej prasy i portali informacyjnych, na materiałach video udostępnionych przez uczestników warsztatów, na udostępnionych fotografiach, wybranych przez uczestników, fragmentach literatury, a także na zebranych wcześniej historiach. Ten wielogłos stworzy opowieść o naszym mieście.

“Coś cię musi przywitać, przykuć Twoją uwagę. Wita Cię zwykła tablica albo kolorowa reklama. Wita cię neonowy napis albo pokryty patyną znak czasu na murze. Moje miasto nie wita Cię tym, co ma najlepsze, ale wita Cię tym, co jest dla niego realne, co istnieje, co w nim pulsuje i czego ma w sobie pełno. Łowicz wita Cię całym sobą.
Najwyższa już chyba pora zacząć. Trzeba coś powiedzieć, bo kiedy nikt nie mówi nic, na pewno też nic dobrego z tego nie wyniknie.”
Łowicz Egzotyczny

Uczestnicy: Kamila Charążka, Jan Dałek, Szymon Szaleniec, Jędrzej Zasada, Joanna.

Twórcy teatralni prowadzący warsztaty: Helena Ganjalyan, Karolina Lichocińska, Mateusz Mosiewicz, Bartosz Szpak, Agnieszka Wąsikowska.

Projekt To miasto, to moja opowieść realizowany jest ze środków programu Małe granty 2017.

Szczegóły

Data:
30 kwietnia 2017
Czas:
16:00 - 18:00
Kategorie Wydarzenie :
,
Tagi Wydarzenie
, , ,

Miejsce

Łowicki Ośrodek Kultury
Podrzeczna 20
Łowicz, łódzkie 99-400 Polska
+ Google Map