Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Polonez na placu Wolności w Głownie

26 stycznia o 08:00 - 17:00

W urokliwej zimowej scenerii placu Wolności w Głownie, dziś 26 stycznia, poloneza zatańczyli maturzyści Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego.

Tegoroczna oprawa staropolskiego tańca była wyjątkowa. Lekki mróz i śnieg skrzący się w blasku świątecznych iluminacji stworzyły piękną scenografię dla piętnastu par, które bezbłędnie zatańczyły ćwiczony od miesiąca układ kroków i figur. Obserwujący mogli nacieszyć się wyjątkowym nastrojem i widokiem, który na długo zapadnie w pamięci szczególnie tych, którzy przyszli obejrzeć swoje wchodzące w dorosłość dzieci.

Z młodzieżą Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego byli dziś na placu Wolności m.in. nauczyciele z dyrektor szkoły Bożeną Skorek-Paszyńską, burmistrz Głowna Grzegorz Janeczek oraz proboszcz parafii św. Jakuba w Głownie ks. dr Stanisław Banach. Biało-czerwonymi kotylionami oraz różami pary tańczące poloneza obdarowała firma Alles. Dodatkowe oświetlenie zapewnili strażacy OSP Głowno.

Polonez Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Głownie tańczony na placu Wolności ma już kilkuletnią tradycję. Po nim młodzież udaje się na salę, gdzie odbywa się studniówka. W tym roku jest to Willa Impresja w Głownie. Życzymy udanej zabawy!

Szczegóły

Data:
26 stycznia
Czas:
08:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie
, , , ,