Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Repertuar kina Fenix w Łowiczu

12 maja 2017 - 18 maja 2017

Kino Fenix w Łowiczu

12 maja /piątek /
Mały Jakub godz. 15.00
Riko prawie bocian godz. 16.30 /dubbing, 2D/
Mały Jakub godz. 18.00
Wszystko albo nic godz. 19.30

13 maja /sobota/
Wszystko albo nic godz. 20.00

14 maja /niedziela/
Mały Jakub godz. 15.00
Riko prawie bocian godz. 16.30 /dubbing, 2D/
Mały Jakub godz. 18.00
Wszystko albo nic godz. 19.30

15 – 18 maja /poniedziałek – czwartek/
Mały Jakub godz. 18.00
Riko prawie bocian godz. 16.30 /dubbing, 2D/
Wszystko albo nic godz. 19.30

Opis filmów:
Mały Jakub
Dramat psychologiczny prod. Polska
Reżyseria: Mariusz Bieliński
Czas: 1 godz. 18 min.
Jakub nie może pozbyć się wrażenia, że gdy przebywa w pracy, ktoś nieustannie zakrada się do jego mieszkania. Przypuszczenia potwierdzają się, gdy przyłapuje intruza na gorącym uczynku. Jest nim kilkunastoletni chłopiec, jego imiennik – Jakub. Spotkanie z nieproszonym gościem stanie się dla mężczyzny szansą do zmierzenia z odległymi, nie zawsze wygodnymi wspomnieniami z dzieciństwa. Konfrontacja ta będzie również początkiem do zdobywania wiedzy o samym sobie – niespodziewanej, mrocznej, zepchniętej gdzieś poza granice codziennego postrzegania.

Riko prawie bocian
Film animowany prod. Belgia/Luksemburg/Niemcy/Norwegia/USA
Reżyseria: Toby GenkelReza Memari
Czas: 1 godz. 25 min.
Rysio jest wróblem przygarniętym przez parę bocianów. Kiedy przybrani rodzice migrują do Afryki, bohater, przekonany, że też jest bocianem, wyrusza ich śladem w pełną przygód podróż, korzystając z wszelkich możliwych środków transportu. Towarzyszą mu nowi przyjaciele – ekscentryczna sowa i narcystyczna papuga, która marzy o karierze gwiazdy disco.

Wszystko albo nic
Komedia romantyczna prod. Czechy/Polska/Słowacja
Reżyseria: Marta Ferencová
Czas: 1 godz. 47 min.
Lindę od bardzo wczesnego wieku zaczęły interesować książki z półki „tylko dla dorosłych”. Obecnie, zrażona do relacji damsko-męskich i mająca na swoim koncie bezpowrotnie zakończony długoletni związek, jest współwłaścicielką księgarni z literaturą, której bliżej do „Kamasutry” niż „Krecika”. Jej partnerką w interesie i najlepszą przyjaciółką jest Vanda – pragnąca przygód nimfomanka, która brzydzi się spotykaniem tego samego mężczyzny dwie noce z rzędu, nie mówiąc już o poznawaniu jego imienia. W prowadzeniu sklepu pomaga im Edzio – ubóstwiający mięsne potrawy gej, który podobnie jak jego dwie koleżanki, w głębi serca pragnie spotkać „tego jedynego”. Wszystko zmieni się, gdy do życia grupy przyjaciół wkroczy czterech mężczyzn: wysoki, zadbany i niezwykle wrażliwy (szczególnie na dietę inną niż wegetariańska) Leo, lekko siwiejący i lubujący się w młodszych kobietach profesor uniwersytecki (Krzysztof Tyniec), rozsądny i zabójczo przystojny biznesmen (Michał Żebrowski) oraz romantyczny i czarujący lekarz (Paweł Deląg). Chociaż miłość to same kłopoty, to i tak trójka przyjaciół odda się jej bez reszty.

Szczegóły

Start:
12 maja 2017
Koniec:
18 maja 2017
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie