Ładowanie wydarzenia

« All wydarzenia

  • Zakończone

Repertuar kina Fenix w Łowiczu

1 marca - 7 marca

Kino Fenix w Łowiczu, fot. ŁOK

1 – 7 marca /piątek – czwartek/

CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ /PREMIERA godz. 14.30
CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ /PREMIERA godz. 16.15
MÓJ PIĘKNY SYN godz. 17.00 /sala II
KOBIETY MAFII 2 godz. 18.00
GREEN BOOK godz. 19.00 /sala II
KOBIETY MAFII 2 godz. 20.30

Opis filmów:

CORGI, PSIAK KRÓLOWEJ /PREMIERA
Film animowany, prod. Belgia
Reżyseria: Ben Stassen, Vincent Kesteloot
Czas: 1 godz. 32 min.
Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno¬wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma¬dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war¬czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.
Obsada:
Rafał Zawierucha – Rex (polski dubbing)
Piotr Głowacki – James (polski dubbing)

MÓJ PIĘKNY SYN
Dramat prod. USA
Reżyseria: Felix Van Groeningen
Czas: 1 godz. 51 min.
Mój piękny syn” opowiada historię rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

Obsada:
Steve Carell – David Sheff
Timothée Chalamet – Nic Sheff
Maura Tierney – Karen Barbour
Christian Convery – Jasper Sheff
Oakley Bull – Daisy Sheff
Kaitlyn Dever – Lauren

KOBIETY MAFII 2
Film sensacyjny, prod. Polska
Reżyseria: Patryk Vega
Czas: 2 godz. 20 min.
Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.
Obsada:
Angie Cepeda – Aida
Agnieszka Dygant – Daria Wawrzyniak „Niania”
Aleksandra Grabowska – Stella
Aleksandra Popławska – Justyna „Siekiera”
Katarzyna Warnke – Anna Ostrowska
Piotr Adamczyk – „Mat”
Enrique Arce – Enrique Arce

GREEN BOOK
Dramat, komedia, prod. USA
Reżyseria: Peter Farrelly
Czas: 2 godz. 10 min.
Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki,
zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona
Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia,
przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli. Ich wspólna, pełna przygód podróż stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.
Obsada:
Viggo Mortensen – Tony Lip
Mahershala Ali – Dr Don Shirley
Linda Cardellini – Dolores
Sebastian Maniscalco – Johnny Venere
Dimiter D. Marinov – Oleg
Mike Hatton – George

Szczegóły

Start:
1 marca
Koniec:
7 marca
Kategoria Wydarzenie:
Tagi Wydarzenie